Нова Концепція  зовнішньої реклами  

5 квітня, за ініціативи міського  голови  Івана Диріва відбулась   зустріч  з підприємцями,  які мають намір розміщувати  сітілайти (зовнішню рекламу) в центральній частині міста Долини.

Долучились до обговорення  у професійній площині  заступниця міського голови   Мар’яна Табаркевич й  працівники відділу містобудування та архітектури.

Діалог з представниками бізнесу  був активним, змістовним, результативним. Насамперед, були  озвучені  та обговорені концептуальні  рішення щодо рекламних засобів. Зокрема – зон для їх розміщення та загальних вимог геометричних параметрів і відстаней.

Зазначимо, що Порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Долині був затверджений   рішенням Долинської міської ради № 1813-55/2014 ще 11 грудня 2014 року. Але  з того часу  були внесені ґрунтовні  зміни і  до постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 р. №2067 “Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами”,  а також законів  України “Про рекламу”, “Про благоустрій територій”, “Про охорону культурної спадщини», а також інших законодавчих актів.

В результаті  консультаційної зустрічі напрацьовано нову,  до вимог часу  Концепцію. Вона  дасть змогу впорядковано розміщувати рекламні засоби, зосередити свою увагу на їх якості, естетичному вигляді.