Найріднішим на землі присвячується

Немає на землі людини ближчої і дорожчої, ніж мама.

Мама – це не тільки добрі очі, любляче серце, ніжні й невтомні руки рідної людини.

Мама – це ще й ангел-охоронець, який завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.

Матері більше, ніж будь-хто, радіють успіхам дітей, розуміють, підтримують і з глибоким болем переживають невдачі.

Велика шана та вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – героїв-захисників України!

За кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила. Мати, яка зрозуміла вибір сина, знайшла в собі сили благословити його на захист рідної землі та оберігає Воїна своїми молитвами, материнським серцем.

Схилімо голови перед мужністю цих матерів. І особливу шану та вдячність кожен із нас зобов’язаний віддати тим мамам, чиї голови покрили чорні хустки, хто за останні роки не дочекався додому своїх дітей…

Земний уклін багатодітним матерям та жінкам, які стали люблячими неньками для дітей-сиріт.Турбота про Вас є святим обов’язком та справою честі дітей та держави.

Дорогі наші матері!

Від усієї душі бажаю Вам бути завжди щасливими та усміхненими, нехай ваших скронь не торкається сивина смутку, а очі плачуть тільки від щастя!

Нехай гармонія та благополуччя завжди панують у Ваших родинах, а яскравий вогник любові та вдячності найдорожчих людей зігріває своїм теплом.

💟 Зі святом Вас, рідні!

З повагою та пошаною – міський голова Іван ДИРІВ.