На центральних вулицях Долини тривають роботи з озеленення

“70 днів українські міста та села витримують навалу російських окупантів. Тим часом долинські комунальні служби «воюють» на своєму фронті – впорядковують вулиці, висаджують квіти у парках, скверах, на Алеях. І все це з надією на перемогу. Днями працівники тепличного господарства КП «Комунгосп» розпочали роботи в місцях громадського відпочинку та на великому кільці міста. Уже озеленили декілька секторів.”, – йдеться у дописі на офіційній сторінці міського голови Івана ДИРІВА.
Долинський міський голова наголосив, що чистота у місті та громаді та квіти на клумбах створюють настрій та вселяють надію на краще:
“Часто перехожі з подивом запитують: «Ви садите квіти? Невже все буде добре?». Ми відповідаємо – звісно, все буде добре. І це додає їм впевненості. Квіти, чистота та порядок на вулицях міста, громади дають людям надію в те, що життя продовжується. Це і нам додає стимулу для щоденної праці. Війна – не причина сидіти, склавши руки, навіть навпаки – всі ми тут, на мирній землі, повинні бути надійним тилом: працювати, навчатись, проводити благоустрій, садити квіти, дерева тощо. На тлі нинішніх подій в країні маємо бути сильними, з вірою у наші ЗСУ!”