На порядку денному – господарчі питання

Міський голова Володимир Гаразд  провів чергову нараду з керівниками комунальних підприємств.

Розпочали нараду з приємних моментів – недавно Уряд спільно з Асоціацією міст України презентували проект-конкурс культурно-мистецьких проектів для громад “Малі міста – великі враження”,  де нашу  рідну Долину відзначили, зокрема, Фестиваль гумору і сатири “Весела копиця” як інструмент збереження нематеріальної культурної спадщини Бойківського краю. З цим приємним досягненням присутніх привітав міський голова та побажав наснаги на подальші успіхи.

Долина активно готується до майбутніх свят – відзначення Дня Незалежності, Дня Державного прапора та Дня міста, тож в цей період часу роботи не бракуватиме. Долинян очікує дуже змістовна, різнопланова та цікава програма святкування. Радимо своєю участю долучатись до втілення цих задумів, а ми, як завжди, відкриті до пропозицій.

Міський голова Володимир Гаразд дав доручення створити робочу групу для співпраці з орендарями Будинку культури. Заклад знаходиться у власності територіальної громади міста, тож має відповідати інтересам та побажанням мешканців. З цією метою заявки на оренду докладно аналізуватимуть.

 Багато питань, пов’язаних з каналізуванням та водовідведенням різних вулиць міста – уже на етапі вирішення. Однак, щоб все зробити до ладу, необхідно добре вивчати, обговорювати процеси та етапи робіт з фахівцями та враховувати пропозиції мешканців, готувати проектно-кошторисну документацію тощо.

Мешканці міста часто звертаються до КП «Комунгосп» з питанням щодо  благоустрою в секторі багатоквартирних будинків. Тому міський голова зобов’язав керівників комунальних господарчих підприємств  розробити  алгоритм такої співпраці та  запропонувати на обговорення долинянам.