Ми йдемо вірним шляхом

Міський голова Іван ДИРІВ взяв участь у І Форумі учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні, що 25 листопада проходив у Києві. Про візит розповів на своїй офіційній сторінці в facebook/
“Сьогодні мав нагоду поговорити про досвід міст, які успішно впровадили Європейську Енергетичну Відзнаку. Цікавий досвід муніципалітетів, які впроваджують енергоефективні заходи, спрямовані на зменшення споживання енергоресурсів.
Надзвичайно корисний досвід міжнародних партнерів (швейцарців, німців) щодо впровадження ЄЕВ. Вони працюють з цим близько 30 років і реально показали, як їхні муніципалітети стають кращими через 4-8-12-16 років. Сертифікація відбувається кожні 4 роки, тому можна подивитись якими були вчора, якими стали сьогодні та будувати плани якими ми будемо завтра.
Фінансові структури (Міністерство розвитку громад та територій України, Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC), агентство Держенергоефективності, GIZ, Європейський банк реконструкції та розвитку, НЕФКО) інформували про те, як муніципалітети можуть отримувати кошти, що для цього потрібно, які діють кредитні програми та які очікуються в недалекому майбутньому.
Це той ефективний шлях, яким рухалась Європа і зараз більше економить, менше витрачає та більше заробляє. І сьогодні ми також йдемо цим шляхом”, – підкреслив очільник Долинської громади.