Міський голова відвідає Форум у Києві

🗓Вже завтра, 25 листопада, міський голова Долини Іван ДИРІВ візьме участь у І Форумі учасників Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні. На меті – обмін досвідом, ознайомлення із результатами роботи з формуванню національної програми ЄЕВ в Україні.
✏На сьогодні понад 1500 муніципалітетів у більш, ніж десяти країнах світу отримали сертифікати Європейської Енергетичної Відзнаки.
✅Серед учасників Форуму: Міністерство розвитку громад та територій України, Швейцарське бюро співробітництва (ШБС/SDC), агентство Держенергоефективності, GIZ, Європейський банк реконструкції та розвитку, НЕФКО, делегація ЄС в Україні, громади-учасники ЄЕВ та зацікавлені громади, кандидати, консультанти та аудитори ЄЕВ.
📣Як анонсують організатори, програма Форуму насичена змістовно і тематично. Зокрема, розпочнеться з теми «Європейська Енергетична Відзнака» (ЄЕВ) – інструмент для покращення якості врядування в громадах, продовжиться дискусійними панелями «Інтеграція різних підходів до довгострокового енергетичного планування на місцевому рівні» та «Перший практичний досвід українських громад у впровадженні ЄЕВ». Також обговорюватимуться інвестиції в муніципальну інфраструктуру – побудова партнерства з фінансовими організаціями для успішної реалізації проектів, потреба громад у зовнішніх фінансових запозичення. Будуть представлені результати дослідження енергетичних бюджетів українських громад.
🤝Нагадаємо, що уряд Долинської громади ще з початку каденції декларував прагнення, а відтак, в квітні цього року на сесії Долинської міської ради було прийняте рішення про приєднання до Європейської ініціативи «Угода Мерів щодо Клімату та Енергії» та «Про приєднання Долинської міської ради до Європейської енергетичної відзнаки»