Міський голова бере участь у 3-денному семінарі-тренінгу від ПРООН

Про день, сповнений цікавими зустрічами розповів очільник громади.
15 – 16 листопада в Трускавці проходить семінар-тренінг на тему “Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг”.
Сьогодні за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Закарпатської областей, регіональних координаторів ПРООН та експертів, спілкувались про стан та перспективи стратегічного планування розвитку громад в Україні, переймали досвід розробки та імплементації плану з подолання негативного впливу COVID-19 на соціально-економічний розвиток Херсонської та Івано-Франківської області у рамках впровадження I та II фази проєкту SCR.
Програма на завтра ще більш насичена і стосується соціальних та інших важливих питань. Поспілкуємось на тему інтеграції ВПО в громадах, цифровізації в дії, можливості розширення онлайн послуг, особливості надання соціальних, медичних та освітніх послуг в період воєнного стану, відновлення та економічний розвиток на рівні територіальних громад, а також про партнерство.
Захід організований програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії. Дякую організаторам та спікерам за можливість ділитись успішними практиками щодо реагування на виклики спричинені війною.
Здобувати досвід та обмінюватись ідеями – цікавий та необхідний процес, сповнений емоціями, новими знайомствами та зустрічами з давніми друзами та партнерами.