Меморандум співпраці і розвитку

🗓Сьогодні, 8 червня, представники Центру розвитку “Громада.UA» завітали до нашого міста з важливою місією, а саме – декларацією підтримки розвитку стратегічного для громади напряму – фермерства та сільського господарства.
🤝🤝🤝Голова Долинської ТГ Іван Дирів та координаторка Центру розвитку “Громада.UA» Андріана Шехлович за участі заступниці міського голови Мар’яни Табаркевич та координаторки напрямку розвитку фермерства в громадах Христини Коваль підписали Меморандум про співпрацю між Долинською міською радою та громадською організацією «Центр розвитку “Громада.UA».
☘️☘️☘️Основна мета Меморандуму – спільне розроблення комплексної Програми розвитку фермерства Долинської територіальної громади. Для цього буде створена робоча група з представників уряду територіальної громади, старост тих старостинських округів, де є зацікавлення і можливості розвитку сільського господарства, фахівців, сільгоспвиробників. Результати її напрацювань як програмні завдання з розвитку фермерства у громаді, увійдуть до Стратегії розвитку Долинської територіальної громади.
🌱🌱🌱«Наша мета – дати старт для розвитку громади, ділитися досвідом, навчати», – таким був лейтмотив посилу від представників «Центру розвитку “Громада.UA». Зазначимо, що Долинська територіальна громада – в числі перших на Прикарпатті, хто підписав такий Меморандум, а громадська організація «Центр розвитку “Громада.UA» подає руку співпраці тим активним громадам, де є потенціал та прагнення до постійного розвитку. Серед основних – консультаційна допомога в освітній, медичній, економічній, ефективній управлінській діяльності органів місцевого самоврядування, економічній, зокрема з розвитку фермерства.
✍️✍️✍️Після підписання Меморандуму у великому залі засідань розпочалась перша ознайомча зустріч «Розвиток фермерства у Долинській громаді: перспективи та можливості».
Це стратегічної значимості захід, про який ми анонсували напередодні та напишемо докладніше в наступних публікаціях, – включає презентацію громадської організації «Центру розвитку “Громада.UA», а також тематичних блоків «Proфермерство: можливості для громади», «Аудит у громаді: інструкція проведення», «Добробут та ефективність громади через сталий розвиток малих та середніх виробників і агровиробництва».