Меморандум про співробітництво підписано!

Сьогодні, 12 квітня, у Долинській міській раді відбулося офіційне підписання Меморандуму про співробітництво із закладом вищої освіти – Університетом Короля Данила.

Метою меморандуму є створення сприятливих умов для розвитку освіти і науки, спорту та дозвілля.

Тепер у  активних ідейників та у фахівців  ще більше можливостей для реалізації своїх планів та задумів! Адже співпраця передбачає:

  • проведення  спільних заходів освітнього, наукового, професійного спрямування, що включає семінари, тренінги, круглі столи, наради, зустрічі та інше.
  • сприяння підвищенню кваліфікації працівників обох сторін-підписантів та безліч інших можливостей, які стали доступними завдяки підписанню Меморандуму.

Окрім того, матеріали та узагальнення із практичного досвіду застосують в освітньому процесі для підвищення рівня практичної підготовки осіб, які навчаються.

Підписання такого важливого документу – ще один крок до розвитку партнерства між органами влади та вищими навчальними закладами.

З 2010 по 2015 рік Іван Дирів навчався в університеті Короля Данила, де отримав кваліфікацію «магістр права». Співпраця між закладом та громадою – це не тільки промоція, співпраця заради іміджу, це й робота в практичній площині, – наголошує   голова Долинської ТГ.

Студенти, які навчаються у вищому навчальному закладі, можуть своїми курсовими роботами прикладатися для вирішення конкретних проблем, питань. До прикладу, студенти факультету містобудування та архітектури у своїх роботах, курсових чи дипломних, можуть розробляти цікаві і корисні для нашої громади проєкти, які пізніше, при наявності фінансування, можуть бути успішно реалізованими. Власне, це буде хорошим вкладом у розвиток міста та всієї громади. Тож,  дякуємо університету Короля Данила за активну взаємодію!», – підсумував подію очільник Долинської ТГ.