Комісія розглянула актуальні проєкти рішень

Сьогодні, в ході підготовки  до чергової 16 сесії  Долинської міської ради  відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, національного і духовного відродження, туризму, фізичної культури та спорту у складі: Петренко Юрій Олександрович – голова комісії, Новосельський Максим Михайлович – заступник голови комісії, Михно Галина Антонівна – секретар комісії.

У роботі комісії взяли участь заступниця міського голови Алла Шевченко,  заступник голови постійної комісії з питань промисловості, соціально-економічного розвитку та екології Мельник Іван Михайлович.

На розгляд  було внесено наступні питання:

  • Про звільнення від батьківської плати за харчування учениць Долинського ліцею №4 та Долинського ліцею «Науковий» Долинської міської ради Івано-Франківської області, де доповідала в.о. начальника управління освіти Галюк Лілія Василівна.
  • Про внесення змін до структури виконавчих органів Долинської міської ради
  • Про Положення про порядок призначення керівників підприємств, установ, закладів, що засновані на комунальній власності Долинської міської територіальної громади, про Положення про конкурс на посади керівників підприємств, установ, закладів, що засновані на комунальній власності Долинської міської територіальної громади, з яких доповідачем була начальниця відділу кадрового забезпечення Олійник Катерина Йосифівна.
  • Про мережу мистецьких закладів позашкільної освіти сфери культури Долинської міської ради на 2021/2022 навчальний рік доповідав начальник відділу культури Питлик Олександр, а співдоповідачами – директор художньої школи Олег Лаврів та директорка Долинської школи естетичного виховання імені М. Антоновича Ольга Володимирівна Кулієвич.

Після  детального обговорення, внесення змін і пропозицій до проєктів, рішення комісії внесені до протоколу з рекомендацією на розгляд сесії, яка відбудеться 23 вересня.