Карету з віковою історією сьогодні двійка коней прокатали подвір’ям церкви у Долині, – ВІДЕО

Колишній похоронний караван близько 50 років «відпочивав» у старій дзвіниці, аж поки його відреставрували та продемонстрували назагал. Сьогодні 100-річний музейний екземпляр мали можливість оглянути прихожани церкви Різдва Пресвятої Богородиці та учасники спільної молитви.

До цього дня карета збереглась завдяки матеріалам смолистого покриття, якими вона просочена, – розповідає Ігор МАЗУРКЕВИЧ, який власним коштом відреставрував історичну матеріальну спадщину.

За вагому роль у збереженні культурної, матеріальної спадщини Долинщини  міський голова Іван ДИРІВ вручив Ігорю Августиновичу Подяку та висловив сподівання, що карету зможуть побачити якомога більша кількість людей. Очільник Долинської громади переконаний – свою історію необхідно не лише знати, а й передавати наступним поколінням, щоб пам’ятали своє коріння, розвивались як нація і тим самим мали майбутнє.

Без знання минулого та історії ми майбутнього не маємо, тому важливо по крупинках історію збирати й берегти, – наголосив Іван ДИРІВ.

Деталі у відео