Із засідання виконавчого комітету

5 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Долинської міської ради під головуванням міського голови Володимира Гаразда.

Члени виконкому заслухали  18 питань.

Про нову редакцію Конкурсної комісії з відбору та затвердження заявок мешканців міста щодо співфінансування та добровільної дольової участі у капітальному ремонті (реконструкції, модернізації) в багатоквартирних житлових будинках м. Долина  доповів заступник міського голови В. Смолій.

Члени виконавчого комітету заслухали блок питань щодо оренди приміщень та приватизації державного житлового фонду. Про це доповіла провідна спеціалістка відділу комунального майна управління ЖКГ М.Бігун.

Низка питань, що затвердили члени виконкому, стосувались встановлення групи тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Одне з питань було знято на доопрацювання. Інші — щодо надання відповідних дозволів — були підтримані, окрім одного, яке також потребувало вивчення. Блок цих питань доповіла начальниця відділу містобудування та архітектури Т.Гошовська.

Не менш важливим було питання створення комісії з житлових питань. Відтак, про закріплення права на проживання та збереження житла за дітьми доповів начальник управління правового і кадрового забезпечення З.Григорський.

Окремо розглянули питання про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг. Про це інформувала керуюча справами виконкому С.Сапетна.

Також виконавчий комітет прийняв рішення про встановлення дорожніх знаків у місті. Доповів про це завідувач сектору оперативного реагування і контролю за паркуванням Управління БІ Ю. Фреєк.

Відповідно до постанови Верховної Ради України про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на 25 жовтня 2020 року, постанови ЦВК та інших нормативних документів, члени виконавчого комітету міської ради прийнятим рішенням визначили місцезнаходження та надали приміщення міській територіальній виборчій комісії для реалізації їхніх повноважень у організації та проведенні чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Члени виконавчого комітету, як завжди, під час засідання  працювали активно і результативно, а наприкінці обговорили ряд додаткових питань, важливих для громади.