Із засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 19 листопада, відбулось 17 засідання виконавчого комітету. Впродовж майже двох годин розглянуто  29 питань порядку денного. Одне з них присутні не підтримали.

Насамперед, заслухали проект рішення щодо внесення змін до рішення виконавчого комітету. Відтак були озвучені підсумки роботи ДЮСШ, спортивних товариств Долинщини, відзначення кращих спортсменів.

Обговорили присутні Правила благоустрою території, встановлення дорожнього знаку та тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності. Підтримали проект рішення щодо влаштування автостоянок у місті; встановлення автобусної зупинки; встановлення дитячих ігрових та  спортивних майданчиків у селах громади.

До уваги взяли інформацію про роботу адміністративної комісії за 2021 рік. Частина питань стосувались намірів передачі в оренду та оголошень аукціону на оренду приміщень, приватизації державного житлового фонду та видачу свідоцтва про право власності. Розглянули члени виконавчого комітету також житлові питання. Два проекти рішень стосувались Служби у справах дітей.