Із засідання Комісії ТЕБ НС

21 липня року міський голова Іван Дирів провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Долинської міської ради, на якому розглянули 6 питань порядку денного.

Насамперед, члени комісії розглянули питання «Про заходи щодо безперебійного забезпечення централізованим водопостачанням та водовідведенням КП “Водоканал” Долинської міської ради». З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних норм комісією рекомендовано міському голові скликати позачергове засідання виконавчого комітету міської ради щодо питань встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення КП “Водоканал” Долинської міської ради.

Для попередження загибелі людей на водних об’єктах територіальної громади члени комісії розглянули питання  «Про заходи щодо недопущення загибелі людей на водних об’єктах». З цього питання доповідачами були начальник  ДПРЧ-10 (м. Долина) ДПРЗ-3 ГУ ДСНС в області Роман Мельник та начальник КП «Комунгосп» Володимир Бойків.

Також члени комісії обговорили важливе питання «Про стан забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти та медичних установах територіальної громади», де доповідали керівники медичних установ та управління освіти міської ради. Відповідно комісією прийнято рішення щодо продовження у навчальних закладах та медичних установах роботи із влаштування нових та відновлення несправних систем пожежної автоматики, приведення в справний стан протипожежного водопостачання, ремонту електромережі та інших протипожежних заходів.

У зв’язку з пожежонебезпечним періодом розглянуто питання «Про заходи щодо забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах у літній період 2021 року».

Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення у літній період 2021 року доповіли начальник Долинського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Тарас Богачов та начальник Долинського відділу Калуського районного центру ДУ “Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України” Михайло Петрушка. Враховуючи результати обговорення даним установам дано доручення забезпечити виконання заходів, які сплановані державними програмами і планами щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період 2021 року на території громади.

Останнім комісія розглянула  питання про стан протипожежного водопостачання в населених пунктах територіальної громади. КП “Водоканал” міської ради та керівникам підприємств, установ, організацій дано доручення встановити вказівники пожежних гідрантів та вжити дієвих заходів щодо приведення в технічно-справний стан несправних пожежних гідрантів.

Міський голова Іван Дирів наголосив, що виконання всіх заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій є важливою складовою роботи всіх підрозділів та служб цивільного захисту, оскільки безпека та життя людей – на першому місці.

Рішення комісії прийнято одноголосно.

Додатково:

Протокол №5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради від від 21 липня 2021 року ( формат скан)

Протокол №5 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради від від 21 липня 2021 року ( у форматі Ворд)