Із сесійної зали

Чергова 17 сесія Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулася 9 липня. Вона тривала близько 5 годин. Загальна кількість присутніх у залі депутатів під час розгляду порядку денного коливалась у межах 24 – 32 осіб. Всього обранці розглянули близько 100 питань, з них 27 основних.

Насамперед,від імені громади міський голова Володимир Гаразд вручив почесну відзнаку «За заслуги перед містом Долина» учаснику АТО Юрію Даниліву. Приємні моменти на цьому не завершились: Від депутатського корпусу очільник громади привітав ювілярів, які відзначали дні народження у міжсесійний період, а також з вручив грамоту від Івано-Франківської ОДА Олександру Горошку.

Відтак, перейшли до питань порядку денного. Спочатку заслухали актуальну інформацію про заходи щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території Долинської міської об’єднаної громади. Про це інформували представники медичних закладів.

Важливим було питання «Про наслідки підтоплень та паводків на території Долинської ОТГ та роботи щодо їх подолання». Наразі терміново збирається вся інформація щодо завданої шкоди, виготовляються Акти та інша технічна документація, про що йшлося в доповіді заступниці міського голови – Руслани Гаврилків.

Під час засідання були затверджені 3 проєкти, які будуть подаватися на конкурс з відбору до Державного фонду регіонального розвитку. Також підтримано 4 проєкти рішень щодо місцевих податків і зборів, які пройшли процедуру регуляторних актів, в тому числі, громадські слухання.

Заслухали депутати Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті на 2020 рік.

Також підтримали питання про внесення змін до рішення міської ради стосовно бюджету ОТГ на  2020 рік.

В ході розгляду були зняті на доопрацювання через недосконалість законодавчої бази освітянські питання «Про створення центру професійного розвитку педагогічних працівників Долинської міської ради та ліквідацію відділу методичного забезпечення управління освіти Долинської міської ради» і, відповідно, «Про Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників Долинської міської ради».

Приємна новина, озвучена на сесійному засіданні: враховуючи побажання дітей, при КЗ «Долинський міський центр культури, спорту та туризму» відкривається секція фехтування. Таким чином, юні спортсмени матимуть змогу навчатись, розвиватись та здобувати перемоги.

Серед важливих порядку денного було питання стосовно доповнення переліку адміністративних послуг, які надаватимуться у ЦНАП Долинської міської ради та у віддалених місцях робочих місцях адміністраторів. Відтепер жителі сіл Лоп’янки, Грабова, Криви, Малої Тур’ї зможуть отримати деякі нотаріальні послуги безпосередньо у своїх селах: рішенням Долинської міської ради уповноважено в.о. старост відповідних старостинських округів Долинської об’єднаної територіальної громади на вчинення нотаріальних дій.

Йшлося також про внесення змін до програми виконання повноважень депутатів Долинської ОТГ на 2020 рік, депутати Алла Шевченко та Олександр Троян на виконання своїх повноважень направляють ті кошти, які на це передбачені.

Були внесені зміни до Регламенту міської ради, які стосувалися більш чіткої процедури особистого персонального голосування засобами голосування – пультами. Після тривалого обговорення, депутати прийняли зважене рішення.

Окрім іншого, було заслухано інформацію звітів начальників управлінь і відокремлених структурних підрозділів Долинської міської ради: начальника управління благоустрою та інфраструктури Віталія Юсипа, начальника управління житлово-комунального господарства Сергія Гаргата, начальника управління освіти Володимира Сподара.

Депутатський корпус розглянув також змістовний блок містобудівних і земельних питань.

Деякі питання містобудівного характеру мали уточнення, були враховані додаткові запитання і зауваження. Загалом, всі були прийняті.

З блоку земельних питань не підтримано питання по зверненню НГВУ «Долинаннафтогаз» щодо поділу земельних ділянок. Але було запропоновано для розгляду альтернативне питання. Враховуючи складну ситуацію, що склалась в ПАТ «Укрнафта», зменшити відсоток  ставки орендної плати з 10 до 8,5. В той же час міська рада наполягає на поверненні боргів. Сума заборгованості на сьогодні складає близько 25 мільйонів гривень.

Серед земельних питань, що стосуються Грабівського старостинського округу, було одне спірне. Депутати таки вирішили надати дозвіл на виготовлення Проекту відведення земельної ділянки. Відтак, у  процесі виготовлення документації  стане зрозумілим узгодження з межівниками.

Загалом, пленарне засідання 17 сесії Долинської міської ради об’єднаної територіальної громади відбулося в діловій, конструктивній атмосфері. Рішення прийняті, час опрацьовувати результати.

Відвідуваність
депутатів
Долинської міської ради ОТГ сьомого скликання

Рейтинг
відвідуваності
Прізвище, ім’я по батькові депутата чергова 17 сесія (09.07.2020р.) Разом (із 17 засідань)
1-8 Бойків В.Т. ٧ 17
1-8 Горошко О.А. ٧ 17
1-8 Гошилик В.І. ٧ 17
1-8 Кравчук О.Б. ٧ 17
1-8 Лютак М.П. ٧ 17
1-8 Сопуляк О.Ю. ٧ 17
1-8 Турілов О. М. ٧ 17
1-8 Шевченко А.В. ٧ 17
9-14 Диндин Н.Т. ٧ 16
9-14 Троян О.В. ٧ 16
9-14 Маївський А.С. ٧ 16
9-14 Мякуш О.І. ٧ 16
9-14 Смолій В.В. ٧ 16
9-14 Мостовий В.М. ٧ 16
15-21 Оглаб’як Т.І. ٧ 15
15-21 Юрків З.І. ٧ 15
15-21 Немец О.П. ٧ 15
15-21 Сокирко В.Р. ٧ 15
15-21 Сенько Я.Р. ٧ 15
15-21 Михнич Р.В. ٧ 15
15-21 Бондаренко І.Г. ٧ 15
22-29 Кондрин І.М. 14
22-29 Мостовий Я.М. ٧ 14
22-29 Гаразд М.С. ٧ 14
22-29 Дупляк А.І. ٧ 14
22-29 Яциняк Є.Я. ٧ 14
22-29 Васько А.І. ٧ 14
22-29 Кос О.В. ٧ 14
22-29 Григорський В.В. 14
30 Бакаляр Я. В. ٧ 13
31-33 Бойчук А.І. ٧ 12
31-33 Скрипник В.Б. ٧ 12
31-33 Петрушко В.Д. ٧ 12
34 Копчак В.О. 11
  Всього 31