Із незаконного обігу знову вилучено алкоголь з підозрою на фальсифікат

Працівниками Державної Фіскальної служби  в Івано-Франківської області спільно з долинськими правоохоронцями, в одній із торгових точок вилучено алкоголь з підозрою на фальсифікат.

Міський голова  Іван Дирів доручив представникам робочої групи, Державної Фіскальної служби  в Івано-Франківської області та правоохоронним органам активізувати роботу щодо недопущення потрапляння фальсифікату  для продажу у торгівельних точках, унеможливлення  випадків підробки алкоголю та водночас посилити контроль з цього приводу у громаді.

В ході проведення слідчо-оперативних заходів, в одному з сіл громади, було виявлено місце накопичення ймовірного фальсифікату. Остаточно про сумнівний товар стане відомо після результатів проведення лабораторного дослідження.

За результатами проведених обшуків вилучено пляшки незаконно виготовленої алкогольної продукції. Правоохоронними органами припинено протиправну діяльність із реалізації даної продукції.

Наразі тривають слідчі дії, вживаються заходи зі встановлення кола осіб, причетних до незаконної діяльності з метою притягнення їх до відповідальності.

Окрім того, міський голова Іван Дирів зобов’язав відповідні органи провести перевірку в торгових точках міста. Як результат – виявлено фальсифікат алкогольної продукції із акцизними марками старого зразка. Алкоголь вилучено та вживаються комплексні заходи з метою виявлення порушників та в подальшому недопущення подібних випадків.

До уваги власників торгівельних закладів, які реалізують алкогольну продукцію!

  • Перевірте алкогольні напої, які реалізуються у вашому закладі. Уважно проконтролюйте, хто доставляє продукцію і вивчайте документи з метою недопущення на торгові прилавки фальсифікату! Наразі вивчається подана інформація, отож – перевірки триватимуть і надалі! Більше того, робота в цьому напрямі буде інтенсивнішою, а рейди-обстеження – почастішають.
  • Будьте відповідальними, дотримуйтеся Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями!

Нагадаємо, міський голова Іван Дирів зобов’язав вживати у громаді комплекси заходів, щоб не допустити потрапляння фальсифікату  для продажу у торгівельних точках та унеможливити  випадки підробки алкоголю. Також міський голова дав доручення щодо проведення подальших перевірок у місті та населених пунктах громади. Днями представниками робочої групи виявлено торгівельний заклад, через який реалізовувався алкоголь сумнівної якості. На продукцію зловмисники наносили акцизні марки з номерами, що були видані у попередні періоди, тобто використали марки старого зразка.

Докладніше: https://dolyna.if.ua/novyny/oberezhno-falsyfikat/