Із чергової наради: підсумок капітальних робіт та готовність комунальних служб міста до нових завдань

4 лютого очільник Долинської ОТГ Володимир Гаразд провів чергову щотижневу нараду з керівниками комунальних підприємств та старостами сіл громади. Він розпочав нараду з публічного моніторингу з доручень, які були дані на минулій нараді. Частина доручень виконана, ряд інших – на контролі та в процесі виконання.

Під час наради йшлося про завершення робіт із заміни радіаторів та облаштування теплового пункту в міському Будинку культури. Активно та злагоджено працюють підрядники у гуртожитку «Дружба», там уже встановлено лічильники та якісно здійснено заміну електромережі.

Попри великий об’єм робіт, ще багато об’єктів нашого міста потребують ремонту, реконструкції чи оновлення. З цією метою спеціалісти готують проектно-кошторисні документації, обговорюють підготовлені схеми благоустрою з мешканцями та керівниками освітніх закладів.

Щоденно на території міста та сіл Долинської ОТГ трудяться комунальники, які виконують планові роботи щодо видалення дерев, вивозу сміття, виявлення фактів вандалізму на територіях дитячих та спортивних майданчиків, здійснюють ряд інших господарчих справ.

Наполегливо працюють інспектори сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням. Вони продовжують інформаційно-роз’яснювальні бесіди з водіями транспортних засобів стосовно правильного паркування автомобілів на території міста. Також готові до затвердження схеми пішохідних маршрутів інспекторів.

Триває облаштування нових тимчасових споруд на території КП «Долинські ринки». У зв’язку із зміною користувачів, виникла необхідність підготовки ряду документів до розгляду та затвердження на засіданні виконавчого комітету.

Під час наради учасники окреслили ряд найактуальніших питань та проблем, які потребують оперативного вирішення. Зокрема, обговорили та погодили графік руху автобуса «Долина-Грабів», спільно з підприємцем, який обслуговує даний маршрут.

Старости сіл громади мали низку запитань щодо надання адміністративних послуг для населення (оформлення субсидій, догляд за людьми похилого віку та ін.) на які отримали вичерпні відповіді, а також повну інформацію щодо підготовки та затвердження реєстру адміністративних послуг. Крім того, з метою якісного та вчасного надання адміністративних послуг населенню Долинської ОТГ, працівники управління надання адміністративних послуг пройдуть навчання та невдовзі приступлять до виконання своїх обов’язків.

Згідно синоптичних прогнозів, очікується погіршення погодних умов, тож Володимир Гаразд поцікавився, в якому стані снігоприбиральна техніка та чи готові працівники комунальних служб до роботи в разі опадів. Структурні підрозділи підтвердили повну готовність до снігопаду та стовідсоткову забезпеченість матеріалами та засобами для боротьби з ймовірною стихією.

В ході наради, за кожною із служб закріпили відповідні доручення. Міський голова наголосив, що усі комунальні підприємства повинні дотримуватись скоординованого плану дій, відповідно до якого вчасно та якісно виконувати роботи.

Під час наради порушувалися ще інші теми праці комунальних служб, акцентувалася увага на проблемних питаннях та подальших планах. В підсумку, голова Долинської ОТГ  Володимир Гаразд дав керівникам комунальних підприємств та старостам сіл протокольні доручення для подальшого їх виконання та звітування про виконане на наступній комунальній нараді.