Іван Дирів скликав позачергове засідання ТЕБ і НС Долинської міської ради

У зв’язку з посиленням обмежувальних протиепідемічних заходів в усіх регіонах України, сьогодні, 22 вересня, під головуванням міського голови Івана Диріва відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради. Присутні зваслухали інформацію про епідемічну ситуація на території територіальної громади, пов’язану з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Враховуючи вимоги постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (із змінами та доповненнями)”, протокол позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС № 35 від 21.09.21 року, взявши до уваги інформацію доповідачів , комісія вирішила:

Продовжити карантин до 31.12.2021 року на території Долинської територіальної громади.

Встановити з 00 год. 00 хв. 23 вересня 2021 року жовтий рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території територіальної громади.

Керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності забезпечити неухильне дотримання карантинних обмежень відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (із змінами та доповненнями)” для “жовтого рівня” епідемічної небезпеки, а саме з 23.09.2021 на території територіальної громади забороняється:

– проведення масових заходів за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або будівлі;

– заповненість кінозалів та залів інших закладів культури понад 50 % місць;

– наповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів.

Керівникам закладів освіти і керівникам закладів культури забезпечити організацію освітнього процесу і культурних заходів у закладах освіти і культури відповідно до обмежень визначених постановою Кабінету Міністрів України № 1236 від 09.12.2020 року “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (із змінами та доповненнями)” і рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол № 35 від 21.09.21 року), а саме наявність у 80% працівників сертифіката про вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини (жовті сертифікати) чи двома дозами вакцини (зелені сертифікати), наявність негативного ПЛР тестування протягом 72 годин або довідки про одужання від зазначеної хвороби COVID-19 чинність якої підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка порталу Дія. В подальшому керуватись рішеннями Кабінету Міністрів України, регіональної комісії з питань ТЕБ та НС та рішеннями міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема, в тексті документу йдеться про призупинення відвідування закладів дошкільної освіти на території територіальної громади з 23.09.21 року до окремих рішень Кабінету Міністрів України та регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, в яких менше 80 % працівників мають документи щодо вакцинації, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.21 року № 954 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677”.

Але згідно затверджених змін, постановою Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2021 р. № 981 дозволяється відвідування закладів освіти здобувачами освіти дошкільної освіти, учнів спеціальних закладів освіти та 1—4 класів закладів загальної середньої освіти.

Протокол №7 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Долинської міської ради від від 22 липня 2022 року