ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 9 серпня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ
Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.Графік роботи ЦНАП: 

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровані 3847 вимушено переміщених осіб.

102 сім’ям з числа ВПО видали продуктові набори , 18 наборів для осіб, що знайшли прихисток в громаді, передали старостам старостинських округів.  Для 9 сімей з штабу допомоги надали гуманітарну допомогу, а саме: памперси, засоби гігієни, інше.

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

Вимушені переселенці продовжують отримувати гуманітарну допомогу

“Продуктові набори отримує оперативний штаб Долинської міської ради завдяки співпраці з благодійною організацією “Світова Центральна Кухня” (World Central Kitchen).
Впродовж минулого тижня роздали сім’ям переселенців 200 продуктових наборів. Частина переселенців, які мешкають на території старостинських округів, отримали продуктові набори через старост. Видавати продукти харчування продовжують цього тижня у пункті прийому допомоги. Набори можуть різнитись наповненням, але здебільшого у них є різні крупи, макарони, борошно, паштети, консервовані овочі, рибні консерви, солодощі, олія, дитяче харчування і т.д.”, – інформує на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ.

 

ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!