ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 30 вересня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців.Станом на 30 вересня зареєстровані  4089 осіб.

За минулу добу  8 сімей отримали дитяче харчування, засоби гігієни, одяг. Ще 6 (від початку видачі вже 174)  потребуючих сімей  отримали продуктові набори в межах проєкту Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття «Підтримка територіальних громад Прикарпаття у забезпеченні ВПО та представників вразливих категорій місцевого населення, які постраждали від військових дій, у сфері харчування» програми «Шелтер», що реалізується Фондом «Східна Європа».

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.
ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

Ще дві відправки на Донеччину

🚛Для військовослужбовця Дмитра, учасника вікторини на радіо «Хвиля гір» відправили набір з продуктами харчування довготривалого зберігання та засоби гігієни. Дякую Захиснику, який попри поганий зв’язок, все ж додзвонився на студію і дав правильну відповідь на запитання вікторини «Мандруємо Долинщиною».
🚛Для військовослужбовців – жителів нашої громади та їх побратимів з 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади – широкий асортимент продуктів харчування: консерви м’ясні, овочеві, рибні, ковбаса у вакуумній упаковці, сир плавлений, олія, маргарин, крупи, макарони, печиво, цукор, чай, розчинні шипучі вітаміни та ін. А також засоби гігієни: сухі і вологі серветки, шампунь, зубну пасту і щітки, антисептики, інші необхідні речі.
🌞Щиро вдячний за участь у формуванні цих відправок жителям нашої громади, місту-побратиму Нємодліну, благодійній організації HUB.SOS.UA (Польща), дружньому муніципалітету Бююкчекмедже (Туреччина).
Формуємо наступні відправки!
🇺🇦Міцний тил – сильна Армія! – акцентує міський голова Іван ДИРІВ.
ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!