ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 3 травня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул.М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

  • Понеділок: 9:00 – 16:00
  • Вівторок: 9:00 – 16:00
  • Середа: 9:00 – 16:00
  • Четверг: 9:00 – 20:00
  • П’ятниця: 8:00 – 15:00
  • Субота: 8:00 – 15:00

Станом на 3 травня  від  початку війни ми прихистили в місті  та селах громади 4550 біженців, з них минулої доби зареєстрували 8 чоловік з Харківської,  Херсонської,  Запорізької областей.

 

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ 

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради  продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне.

Внутрішньо переміщеним особам (в кількості 45 cім’ям) з пункту допомоги видали дитяче харчування та засоби гігієни, побутові товари.

Щоденно координуємо, організовуємо, збираємо і відправляємо гуманітарні вантажі для потреб фронту, для наших Воїнів  та цивільного населення. І приємно, що все потрібне без перешкод отримують ті, хто потребує!

Кожен з нас працює на перемогу і вона скоро буде!

Завдяки командному підходу та злагодженій роботі на місцях є можливість ефективно вирішувати проблемні питання військових та цивільного населення. У наш час важлива взаємодопомога, особливо всіх гілок влади, адже разом завжди можна більше!  Вдячність Калуській РДА за отриманий вантаж – а саме 10 матраців та 5 комплектів військового посуду. Якнайшвидше направимо це тим, хто вкрай потребує. Сподіваємось на подальшу співпрацю”, – повідомив на своїй офіційній сторінці міський голова Іван ДИРІВ.

Нам дякують, і це – поштовх й надалі працювати в режимі нон-стоп

“Україна шле нам свої подяки, численні світлини, листи, які тепер для нас так багато означають. Приходить усвідомлення того, що передачі прибувають у місця призначення – у військові частини, в лікарні, до переселенців, які живуть тут, і до тих, що залишились на територіях, де тривають бої. Ми сильні і ми разом!”, – написав на своїй офіційній сторінці міський голова Іван ДИРІВ.

 

Відеопрогравач

Продовжуємо допомагати тим, хто цього найбільше потребує!

“Щодня відправляємо продукти харчування, засоби гігієни, миючі засоби, медикаменти та інше, відповідно до потреб військових і цивільного населення у містах, де ведуться активні бойові дії. Сьогодні наша допомога – для бійців 128 окремої бригади. – інформує на своїй офіційній сторінці міський голова Іван ДИРІВ. – Вдячний нашим волонтерам і команді оперативного штабу допомоги, які злагоджено відстежують потреби й формують вантажі на відправку, інколи це робота 24/7. Але вона того варта! Це приклад справжньої відданості захисникам і країні! Не забуваймо: наша сила – в підтримці один одного, в єдності та згуртованості! Працюймо на одну мету!

Коли слово підкріплюється ділом: як долиняни з-за кордону допомагають землякам

“Особливо приємно, коли телефонують вихідці із міста з запитаннями «Що потрібно?», «Чим я можу допомогти»… Вони справді щиро допомагають українській армії і постраждалим внаслідок збройної агресії українцям”, – пише на офіційній сторінці міський голова Іван ДИРІВ. – Хочу сказати щире дякую Олегу Максимовичу, який передав для потреб наших захисників такі потрібні на сьогодні медикаменти – знеболюючі, жарознижувальні та кровоспинні ліки, марлеві компреси, бинти, стерилізаційні матеріали, ранозагоювальні та антисептичні препарати тощо.
 І додав, що цей добрий вчинок – ще одне підтвердження, що ми єдині, навіть перебуваючи на відстані.
“Пишаємося нашими земляками і атмосферою єдності, у цьому і є наша сила! Звертаюся до всіх, давайте й надалі підтримувати один одного. У цей непростий час не жалкуйте добрих вчинків та слів. Це так просто і водночас так цінно. Маємо триматися і підтримувати один одного, бо ми з вами сила. І ми обов’язково переможемо! Все буде Україна!”, – запевнив у публікації міський голова.
                

 

 

ДЯКУЄМО, ЩО РАЗОМ ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ. ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

 

Слава Україні! Слава ЗСУ!

***

ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

  • Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)
  • Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

  • Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

 Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!