ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 29 вересня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців.Станом на 29 вересня зареєстровані  4079 осіб.

За минулу добу 6 сімей отримали дитяче харчування, засоби гігієни, одяг. Ще 13 (від початку видачі вже 168)  потребуючих сімей  отримали продуктові набори в межах проєкту Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття «Підтримка територіальних громад Прикарпаття у забезпеченні ВПО та представників вразливих категорій місцевого населення, які постраждали від військових дій, у сфері харчування» програми «Шелтер», що реалізується Фондом «Східна Європа».

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.
ВІЙСЬКОВИМ МЕДИКАМ НА ПЕРЕДОВУ
🚛Щоденно підтримуємо фронт! Для медичної роти 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького сьогодні відправили медичні засоби, інфузійні розчини, перев’язувальний матеріал, одноразові пеленки. А також засоби гігієни: сухі і вологі серветки, шампунь, зубну пасту і щітки, антисептики тощо.
🔰Окрім того – широкий асортимент продуктів харчування: консерви м’ясні, овочеві, рибні, ковбаса у вакуумній упаковці, сир плавлений, олія, маргарин, соус, крупи, макарони, печиво, цукор, чай, розчинні шипучі вітаміни та ін.
Щиро вдячний всім, хто долучився до формування цієї відправки: жителям нашої громади, місту-побратиму Нємодліну, благодійній організації HUB.SOS.UA (Польща), долинянці п. Вірі Чабаненко (Італія).
👍Дякую нашим Воїнам за героїзм і звитягу, а військовим медикам – за їхню стратегічно важливу службу і покликання рятувати і допомагати, часом робити неможливе можливим.
Слава Україні та її Збройним Силам!
ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!