ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 23 травня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00

Вівторок: 9:00 – 16:00

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне.

Намети доставлені!

📲📷21 травня міський голова Іван ДИРІВ  отримав фотозвіт від долинських героїв з територіальної оборони Збройних Сил України.
🤝🌞Щира вдячність керівнику ТЦ «Епіцентр» м. Долина Андрію Тимківу, який відгукнувся та допоміг знайти намети, такі вкрай потрібні для бійців.
🇺🇦Допомагаючи армії – наближаємо перемогу!
***

Підтримають сили воїнів й додадуть енергії

🚛Субота, 21 травня. На фронті тривають бої з окупантами, а в Пункті прийому допомоги, який діє при оперативному штабі міського голови – чергове завантаження і відправка.
👉Цього разу – для бійців 30-ої окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького в м. Бахмут (Донеччина).
👍Підтримають сили Воїнів й додадуть енергії дбайливо приготовлені долинськими волонтерами вітамінні борщові набори швидкого приготування, продукти, надані жителями нашої громади, а також з Литви, польського міста-побратима Нємодліна та німецького Абенсберга.
❗Від початку війни ця відправка – 62 -а за рахунком.
🙏🌞Вдячні всім, хто допомагає!
✊💪🇺🇦Разом – ми сила!
🚛👉👍Продовжуємо збирати все необхідне для наступних гуманітарних вантажів!

Співпраця та надана допомога

Завдяки тісній співпраці Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) IREX in Ukraine з КЗ «Молодіжний центр Долинської міської ради «Хижка» Молодіжний центр “Хижка” м. Долина, Молодіжної ради при міському голові Молодіжна рада Долини та відділу молоді та спорту для населення та ВПО, що перебувають на території Долинської ТГ від організації IREX Долинська міська рада отримала гуманітарну допомогу. А саме: засоби гігієни, засоби для ванни і душу та ін. в кількості 2200 шт.
Також не зайвим буде зазначити, що ініціативна молодь-учасники МЦ «Хижка» виграли грант швидкого реагування IREX «Створення безпечного середовища для дітей та молоді в умовах війни» на суму 3600 $ та вже з червня приступають до активної реалізації проєкту.
Долинська міська рада Ivan Dyriv та ініціативнa молодь Долинської ТГ висловлюють щиру подяку за співпрацю та надану допомогу Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Регіональному координатору в Івано-Франківській області, Національна ідентичність України через молодь (UNITY),Ukraine National Identity Through Youth (UNITY)/ Мріємо та діємо Lesia Klymiuk Barabash.
Щиро дякуємо IREX за підтримку громади та молодіжних ініціатив.
***

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

Так,  20 сімей внутрішньо переміщених осіб  з пункту допомоги отримали  засоби гігієни,  дитяче харчування, памперси, одяг, постільну білизну.

Спасибі всім, хто оперативно відгукується на потреби. Завдяки вам, наші добродійники, вимушено переміщені  особи отримують необхідні дитячі речі. Хай добро повертається  сторицею!

ДЯКУЄМО, ЩО РАЗОМ ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ. ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

***

ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!