ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ –  17 червня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

За минулу   добу  до нас звернулося   8 сімей (25 людей) внутрішньо переміщених осіб. З пункту допомоги міської ради вони отримали  засоби  гігієни, дитяче харчування до 1 року, памперси, одяг. Одна з родин – самокат.

Ще три відправки!

🚛Перша – на лист командира військової частини для Захисників Сєверодонецька. Це продукти харчування (консерви м’ясні й овочеві, швидке харчування, вершки, сіль, перець в стіках, питна вода, мед, солодощі), засоби гігієни (серветки, пральний порошок), медичні засоби, пледи.
🚛Друга – для потреб Воїнів розвідувальної роти 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
Також продукти харчування (консерви м’ясні та овочеві, швидке харчування, галети, мівіна, сіль, перець, чай, кава, солодощі, печиво), одноразовий посуд, засоби гігієни, нижня білизна, шкарпетки та дизпальне.
🚛Ще одна (першу відправили 8 червня) – для Білоцерківського міського центру соціальних служб. Він опікується сім’ями внутрішньо переміщених осіб з дітьми, які евакуювались із активної зони бойових дій. У складі вантажу дитяче харчування, засоби гігієни (антисептики, памперси), одяг дитячий та жіночий, пледи, одноразовий посуд.
👉Принагідно хотів би зазначити, що відправляємо як самостійні вантажі, так і довантажуємо до вже зібраних. Наприклад, вчора для бійців 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади довантажили консерви, печиво, спальні мішки, засоби гігієни (зубну пасту).
✊Переконаний: разом переживемо всі труднощі.
Дякую всім, хто долучився до збору і відправки допомоги: волонтерам, жителям громади, нашим друзям-добродійникам з Туреччини, Німеччини, Польщі,США, Литви.
На сьогоднішній день з Долини вирушило вже 85 відправок для фронту і перемоги. Допомагатимемо й далі!
🇺🇦Слава Україні та її Збройним Силам! – першоджерело: офіційна сторінка  міського голови Івана ДИРІВА  у мережі Фейсбук.
ДЯКУЄМО, ЩО РАЗОМ ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ. ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

***

ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!