ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 16 серпня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровані 3873 вимушено переміщених осіб. 8 сім’ям з числа ВПО видали продуктові набори, 5 – дитяче харчування і памперси.4 сім’ям з числа ВПО видали продуктові набори, 4 – дитяче харчування і памперси.

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

Наша вдячність військовим безмежна! Їхній щоденний подвиг – величний

“В піднесеному настрої, з високим бойовим духом та ще більшою мотивацією бійці боронять свою державу і твердо стоять на своєму – перемога за Україною! Тим часом міська влада щоденно працює над пошуком додаткових можливостей поповнення ресурсів для задоволення потреб наших військовослужбовців та створення належних умов для тих, хто знайшов прихисток у громаді. Цього разу наша допомога – для Бійців 102-гої окремої бригади Територіальної оборони. Серед потрібного: продукти харчування (консерви овочеві, м’ясні, рибні, макарони, цукор, солодощі), засоби гігієни (гель для душу, зубні пасти та щітки, засоби для бриття, станки, туалетний папір, вологі серветки), спальні мішки, матраци, шкарпетки тощо. Наша вдячність військовим безмежна. Їхній щоденний подвиг – величний. Тому жоден запит від військових на залишається без розгляду. Вважаю потреби наших захисників – пріоритетними. Зараз, як ніколи, ми об’єднані у захисті рідної землі і своєї державності. Тримаймося! Віримо в Господа, віримо в ЗСУ, віримо в Перемогу! Слава Україні!”, – йдеться у дописі на офіційній сторінці Долинського міського голови Івана ДИРІВА.

Ранок кожного з нас починається з молитви за Воїнів, рідних, за усіх, кому тяжко, страшно і боляче

“І кожен ранок дякую військовим за можливість прокидатися у мирному місті та зустрічати в безпеці світанок. Щодня, йдучи в наш пункт допомоги українцям, відчуваю тепло і вдячність. Це мотивація. Ніхто не може собі дозволити втомитися, поки наші Воїни боронять нашу землю, життя, волю!  Турбуємось про наших Захисників та Захисниць, працюємо «на повну» в тилу. Бо кожен з них живе в надії на те, що коли йому потрібна буде допомога – її неодмінно нададуть. Цього разу – вантаж відправили для 53 ОМБР, що зараз на Донецькому напрямку, – інформує на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ. – Дай Боже їм сили, віри, сміливості, рішучості, згуртованості, кмітливості, везіння. І хай біля кожного стоїть Янгол-Охоронець, закриває своїми крилами. Ми чекаємо кожного нашого воїна живого і здорового! Кожного сина, брата, тата і друга чекають рідні вдома!
ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.
ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!