ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 11 серпня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ
Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.
Графік роботи ЦНАП:
Понеділок: 9:00 – 16:00 
Середа: 9:00 – 16:00
Четвер: 9:00 – 20:00
П’ятниця: 8:00 – 15:00
Субота: 8:00 – 15:00
Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровані 3856 вимушено переміщених осіб. 6 сім’ям з числа ВПО видали продуктові набори, частину наборів передали в старостинські округи (Белеївський СО – 2, Рахинянський СО – 5).
ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ
Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

Спільно робимо маленькі кроки назустріч великій Перемозі!

Вимушено переселені сім’ї продовжують отримувати у пункті прийому/видачі допомоги Долинської міської ради продуктові набори. Їх отримуємо завдяки співпраці з благодійною організацією “Світова Центральна Кухня” (World Central Kitchen), – інформує на офіційній сторінці міський голова Іван ДИРІВ. – Набори можуть різнитись наповненням, але здебільшого у них є різні крупи, макарони, борошно, паштети, консервовані овочі, рибні консерви, солодощі, олія, дитяче харчування і т.д.
Продуктові набори видаються з розрахунку: 1 сім’я – 1 набір/місяць. Дякую особисто голові Калуської РДА Zhanna Tabanets та її заступниці Yaroslava Gasyak за підтримку нашої громади та організацію доставки продуктових наборів до нашого пункту прийому/видачі допомоги Долинської міської ради. Цінуємо співпрацю і сподіваємось разом зробити більше добрих справ!
 

“Фірмова Белеївська” сушена малина – для Захисників та Захисниць!

Сьогодні, в такий непростий час для України, кожна небайдужа людина допомагає всіма можливими способами і вкладає частинку себе в Перемогу так, щоб наші Воїни Світла відчували й бачили нашу підтримку. Активні мешканці Белеївського старостинського округу вже вкотре згуртувались та передали для наших військових смаколики. В кожну торбинку дбайливо упакували льодяники, солодкі подушечки, печиво і бублики, родзинки, арахіс, а також «фірмову Белеївську» сушену малину. Всього до пункту прийому допомоги Долинської міської ради привезли 100 сухих пайків, –  пише на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ.
ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ
Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:https://bit.ly/3Km0R8p
Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.
НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!