ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 1 серпня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровані 3822 вимушено переміщених осіб.

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

За минулу робочу добу  гуманітарну допомогу з пункту  прийому Долинської міської ради   надали  для однієї сім’ї (4 осіб). Вони отримали 4 пледи, ковдру, засоби гігієни.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

200 родин переселенців отримали продуктові набори

👍В пункті прийому допомоги Долинської міської ради впродовж цього тижня ми роздали сім’ям переселенців 200 продуктових наборів. Їх отримали напередодні від Міжнародної гуманітарної організації Word Central Kitchen.
👉У кожному пакунку були макарони, каші в асортименті, борошно, вівсяні пластівці, рис, грінки, шпроти, консерви туристичні, приправа, квасоля і горошок консервовані, коктейль фруктовий, печиво, кава, батончики.
🔰Частина переселенців, які мешкають на території старостинських округів, отримали продуктові набори через старост.
Волонтерам пункту, які роздавали цю допомогу, було приємно відчувати вдячність від дорослих і маленьких переселенців. Їм важлива турбота і підтримка. Багатьох вона розчулила, дала віру в те, що людяність і добро завжди перемагають.
🤝🌞Щиро дякую Міжнародній гуманітарій організації Word Central Kitchen за допомогу. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади. Разом переможемо всі труднощі! – акцентує міський голова Іван ДИРІВ.
ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.

Допомога для наших краян – оборонців Запоріжжя

👉🚛Внесли вагому частину до гуманітарного вантажу, який Калуська районна військова адміністрація відправляє для Воїнів територіальної оборони – наших краян, що знаходяться у Запорізькій області.
🔰У складі нашої відправки – великий перелік продуктів харчування, засоби гігієни, спідня білизна, шкарпетки, одноразовий посуд.
👍Це наш 115-ий від початку війни гуманітарний вантаж, який вирушив з пункту прийому допомоги Долинської міської ради на передову та до прифронтових міст.
🤝Вдячний всім, хто долучився до їх збору, формування, перевезення. ✍️Звітую публічно про кожну відправку!  – зазначає міський голова Іван ДИРІВ.
ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!