Готуються до Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму

Сьогодні, 14 травня, відбулась робоча нарада голів 10 територіальних громад: Долинської, Калуської, Вигодської, Витвицької, Болехівської, Спаської, Дубівської, Брошнівської, Перегінської та Рожнятівської – щодо організації Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму.
На меті – використати ті напрямки, з якими територіальні громади сьогодні можуть йти в партнерстві з бізнесом, залучати інвестиції та кращих результатів по управлінню своїми територіями. Попередньо прпограмою Spaces було напрацьовано Концепцію узгоджених дій, залишається лише її реалізувати і втілити у реальний добробут і життя місцевих мешканців.

Проведення Міжнародного Бойківського інвестиційного форуму очікується восени, у вересні, в рамках якого буде проведено міні EXPO Бойківщина 2021. До участі зголосились Міжнародні партнери, місцевий бізнес та органи місцевого самоврядування, а також Агенції, які працюють у напрямку стимулювання розвитку територій.

Після того, як форум відбудеться, очікуються конкретні пропозиції по розміщенні продуктивних сил, створенню нових виробництв, спільних інвестиційних проєктів за рахунок, в тому числі, публічно-приватного і державно-приватного партнерства.

Зазначимо, що Долинська міська рада має на меті ініціативу створити бізнес-інкубатор – Центр підтримки підприємництва на базі Ресурсного центру. Такий Центр надаватиме ряд інформаційно-консультаційних послуг, персональних консультацій для підприємців, організовуватиме семінари і тренінги та інше.

Висловлюємо подяку за підтримку в організації заходу депутату обласної ради п. Богдану Ленігевичу та депутату Долинської міської ради п. Івану Пастуху.