Гідна підтримка рятувальників – належна безпека громади

Сьогодні міський голова Долинської ОТГ Володимир Гаразд з приємністю вручив рятувальникам 70 комплектів літньої та зимової повсякденної форми, закупленої в рамках  міської Програми підтримки підрозділу ДСНС в Долинському районі.
«Разом з керівниками служби мені приємно це робити. Рятувальникам потрібні ці комплекти форми. Адже  вони  рятують  наше життя,  наше майно.
Рятувальники в нашій державі разом з військовослужбовцями та служителями церкви займають чільне місце в рейтингу довіри. І недаремно. Тому, що вони свою непросту, небезпечну роботу виконують з мужністю, честю, совістю.
Долинська міська рада за останні роки в рамках Програми підтримки підрозділу ДСНС в Долинському районі, інвестували досить великі кошти на придбання обладнання та інвентарю. До того ж, успішно працюємо з нашими партнерами з Опольського повіту, за ці роки отримали декілька автомобілів (спеціалізований легковий і два пожежні ). Все це покращує якість роботи наших рятувальних підрозділів. Хоча й проблемних питань ще вистачає. Ми сьогодні говорили про те, що потрібно ще цього року зробити. Не зважаючи на серйозну фінансову скруту і не тільки в Долині, а всіх містах, я сподіваюся, що нам вдасться придбати необхідне вже в найближчий час. Тому сьогодні я тут з тим, щоб подякувати ще раз! Дякую і керівництву і особовому складу за їхню самовіддану роботу!» наголосив під час зустрічі міський голова.