Дорогі долиняни, шановні краяни, жителі Долинщини!

Прийміть від мене особисто та всього депутатського корпусу Долинської міської ради найщиріші вітання із значимим національним святом – Днем Конституції України!

Наш Основний Закон – це тисячолітні державотворчі прагнення українського народу. Вони були втілені в посланні князя Ярослава Мудрого, відтак у 1710 році знайшли своє відображення в одній з кращих Конституцій Європи. Гордімось тим, що автором декларації «непорушних громадських вольностей» був гетьман козацької непокірної і волелюбної України Пилип Орлик, що Конституція прав і вольностей Війська Запорозького стала першою у світі, як така, що розділила владу на три гілки: законодавчу, виконавчу та судову. Не дивуймося, що в той час на територіях нині найбільших держав світу були не заселені території і дикі прерії. Ми, українці,приречені бути в перших рядах, подавати приклад іншим народам і націям, як боротися, перемагати, будувати свою Державність.

28 червня 1996 року незалежна, демократична Україна отримала свій «паспорт». Герб, славень, прапор, обов’язки і права громадянина – згуртували українців в сьогоденні будувати майбутнє рідної держави. Гуманізм, громадянську свободу, справедливість, непорушність державних кордонів ми з гідністю відстояли на двох Майданах, у двох Революціях, в боротьбі з українофобами, ворогами та окупантами.

Переконаний, дорога громадо, якщо в наших серцях буде і надалі непохитна Віра, на устах рідна Мова, в пошані національна Армія – в згуртованості й праці переборемо всі труднощі. Нехай нам в цьому допомагає Всевишній!

З повагою, – голова Долинської ОТГ Володимир ГАРАЗД