Дорогі долиняни, шановні краяни, святочна громадо!

Прийміть мої найсердечніші вітання з нагоди величного храмового свята Покрови Пресвятої Богородиці та доленосних державотворчих свят – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 78-ої річниці створення Української Повстанської Армії.
У цей знаменний Материнським Благословенням день згадаймо найперше про міць віри і силу спільної в храмах молитви. Нехай вона буде нашим повсякчасним духовним покровом і нашою непохитною крицею.
Згадаймо імена відомих і безіменних князів і воєвод, отаманів і полководців, гетьманів і провідників, воїнів Святослава і Володимира, козаків і опришків, Січових стрільців і повстанців, героїв Небесної Сотні й кіборгів – захисників східних кордонів Української Державності.
В горнилі боротьби, «на грані двох світів» згадаймо нині живих і тих, хто передчасно, несподівано і несправедливо покинув нас, захищаючи до останнього подиху і патрона рідну землю в криївках і окопах, на першій лінії і в передостанньому ряду, прикриваючи від ворожої кулі серце свого побратима.
Вклоняємось і дякуємо Вам у слові і в молитві, бо нема поділу живих і мертвих, доки живе пам’ять про кожного Героя.
«Ми тя молим, Божа Мати, Зглянься милим зором, Зішли росу благодати, Вкрий нас омофором». Складімо подячність Богородиці і її Покрову, звертаючись до Небесної Заступниці рядками вірша світлої пам’яті майора-капелана, греко-католицького священика, декана Долинського о.Семена Шпіцера.
Миру усім нам і остаточної перемоги над споконвічними ворогами, злагоди, добробуту, міцного здоров’я Вам і Вашим рідним, здійснення найсокровенніших мрій і надій. Хай від нині рік квітне здобутками наше рідне Місто, розвивається Громада, розбудовується Держава.
Слава Україні! Героям Слава!
Ваш міський голова Долинської ОТГ – Володимир ГАРАЗД