Дорогі друзі, долиняни, краяни!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Героїв. Справжніх Героїв. Тих, які сміливо виходили в чисте поле битися із лютими половцями і жорстокою татарською ордою, які не відступали в окопах Першої і Другої світових воєн, які з словами «Воля або смерть» відстрілювалися до останнього патрона, а останню гранату берегли, щоб навіки залишились з побратимами в теміні тісних криївок.

Це День тих, які будували з мішків із піском блокпости, і спали, вкрившись снігом та материнською молитвою. Які не відступили з Донецького аеропорту і не віддали захланним окупантам Савур –могилу, Широкине, Іловайськ, Рубіжне, Маріуполь та інші українські міста і села.

Це День тих, які вийшли з ворожого оточення і принесли додому свій нестерпний, фантомний біль, наскрізь пробитий снайперськими кулями синьо-жовтий стяг і натільний з церковці хрестик, що зупинив смерть за три сантиметри від серця.

Це День тих, які назавжди залишилися в пам’яті мами і тата, коханої дівчини, люблячих дружини, донечки, сина, сестри, однокласників, вчителів, співробітників, друзів і близьких світлим спогадом і найгіркішими слізьми. Пам’ятаємо Вас усіх і кожного по імені … Дякуємо, що відстояли останній рубіж на грані двох світів, а перший – споконвічних українських кордонів. Уклін і шана захисникам всієї України, а з – поміж них – із Долини та Долинщини.

«Ворогам не корилась ніколи, І на ратне виходила поле, Боронити майбутнє своє» – такими рядками гімну нашого рідного міста історія увіковічнює звитяги її Героїв, її рідних синів і дочок. Нехай в ці непрості часи великих випробувань Всевишній дасть нам, дорога громадо, віри і єдності, сили та мужності, відваги й жертовності відстояти своє, рідне, прабатьківське благословення і заповіт бути українськими родом, родиною, народом і нацією! Слава Україні та її Героям!

З повагою і шаною, голова Долинської ОТГ Володимир ГАРАЗД