Долину відвідала міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

15 липня 2019 року в рамках робочої поїздки на Івано-Франківщину міністр освіти і науки Лілія Гриневич відвідала заклади освіти міста Долини та зустрілася з педагогами.

Лілія Михайлівна ознайомилася з системою роботи Долинського академічного гуманітарного ліцею №6, станом впровадження реформи Нової української школи, а також з досвідом міжнародної співпраці закладу з інститутом Ґете та поспілкувалася з вчителями ліцею.

Під час робочої зустрічі з педагогами Прикарпаття, яка відбулася в приміщенні Долинського будинку дитячої та юнацької творчості, у виступі-презентації «Трансформація системи освіти»,  Лілія Гриневич наголосила на необхідності системної роботи з впровадження заходів освітньої реформи. Реалізація стратегії «Нова українська школа – 2019» відбувається паралельно за трьома напрямами: новий Держстандарт та програми початкової школи, перепідготовка вчителів, новий освітній простір.

 Учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися з міністром освіти і науки у форматі «відкритий мікрофон» та отримати відповіді на запитання, які найбільше цікавлять освітян: це і оснащення кабінетів основної школи, і соціальні гарантії педагогічних працівників, і прийняття Закону України «Про повну загальну середню освіту» та інші.

На завершення зустрічі міністр освіти і науки Лілія Гриневич спільно з директором департаменту освіти, науки і молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Віктором Кімаковичем нагородили педагогів Подякою Міністерства освіти і науки України.

Міський голова Долини Володимир Гаразд подякував Лілії Гриневич за візит на Долинщину та побажав успішного і результативного завершення освітньої реформи.