Долинські рятувальники завітали до дошкільнят

12 травня в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» вогнеборці 10 Державної пожежно-рятувальної частини завітали до закладу дошкільної освіти «Золота рибка».

Зустріч із вогнеборцями стала для малечі справжнім сюрпризом. Спочатку вогнеборці нагадали хлопчикам та дівчатам про основні правила пожежної безпеки у побуті. Малечі пояснили, яка біда може трапитись від забавок із сірниками й запальничками та яку загрозу становить необачне використання електричних приладів без нагляду дорослих.

Під час зустрічі дошкільнят ознайомили з пожежною технікою та пожежно-технічним обладнанням. Показали одяг та спорядження рятувальника, в якому він виїжджає на ліквідацію пожеж та різних надзвичайних ситуацій. Окрім того, кожен бажаючий мав змогу побувати в пожежному автомобілі, ліквідувати умовну пожежу. Веселі, щасливі та вражені справжніми рятувальниками, дітлахи довго не хотіли їх відпускати.

Окрім незабутніх вражень, дошкільнята отримали необхідні знання, аби їхнє перебування на вулиці або наодинці дома було безпечним.

Василь Микитин
Начальник Калуського РУ ГУ ДСНС