Долинська міська рада здобула право на реалізацію ще одного європейського проекту

У п’ятницю 24 липня міський голова Володимир Гаразд поставив свій підпис під контрактом на реалізацію проекту «Співпраця для покращення якості медичного обслуговування в громадах Долини та Бая-Спріє», який реалізовуватиметься у 2020-2021 роках за фінансової підтримки ЄС, в рамках програми транскордонного співробітництва «Україна-Румунія».
Проект передбачає реалізацію комплексу заходів, спрямованих на підвищення якості медичного обслуговування населення у центрах первинної медичної допомоги Долини та партнерського міста у Марамуреському повіті Румунії – Бая-Спріє.
Урочиста мить підписання УгодиГоловним партнером у реалізації проекту є наше місто, у якому амбулаторія N1 Центру ПМД (колишня доросла поліклініка) поповниться медико-діагностичним обладнанням (апарат УЗД, аналізатори для проведення лабораторних досліджень тощо), у приміщенні центру будуть проведені ремонтні роботи для підвищення комфорту відвідувачів, кабінети сімейних лікарів будуть укомплектовані новими меблями та оргтехнікою. Для наших сімейних лікарів буде проведено ряд навчань для підвищення професійної компетентності, а також проведено серію навчально-ознайомчих візитів для налагодження горизонтальної комунікації з румунськими колегами.
Зміст документаЗагальний бюджет проекту складає 337,6 тис. євро, з яких 293,0 тис. євро – безповоротна технічна допомога з боку Європейського Союзу.
На заходи в місті Долина припадає бюджет 226,7 тис. євро, в тому числі грант ЄС – 196,7 тис. євро.
На зустрічі з нагоди підписання грантового контракту були також присутні автор проекту – заступник міського голови Володимир Смолій, керівництво КНП – Центр первинної медичної допомоги» Володимир Фотуйма та Віолета Цап, а також відповідальні працівники міської ради.
ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=61zKQcyE_wE