До уваги мешканців с. Солуків!

У зв’язку з відтермінуванням робіт щодо будівництва і реконструкції електричної мережі, подача електроенергії у селі буде припинена аж з 1 липня. Раніше населення повідомляли, що роботи розпочнуть з 14 червня.

«Виконавці з підрядної організації не можуть планово провести роботи, оскільки з певних причин не встигли їх завершити в іншому регіоні. У зв’язку з цим, ми змушені повідомити населення, що реконструкція електромережі розпочнеться не з  червня, як раніше інформували, а з 1 липня. Треба додати, що відключення проведуть частково, тобто лише тих споживачів, котрі підключені до електростанцій, на яких, власне, проводитиметься ремонт або ж триватиме підключення споживачів до нових підстанцій, що дозволить поліпшити доступ електроенергії навіть до найвіддаленішого споживача», – повідомляє начальник Долинської  служби експлуатації електричних мереж філії АТ «Західна» Прикарпаттяобленерго Іван Сливчук.

Керівник зазначає, що роботи орієнтовно триватимуть близько трьох місяців.

«Зрозуміло, вони супроводжуються не зовсім приємними для споживачів вимкненнями електропостачання. Інколи об’ємні роботи вимагають проводити планові вимкнення декілька днів поспіль.  Та все ж енергетики намагаються не турбувати споживачів частими вимкненнями світла, а  масштабні роботи проводити поетапно, з якомога меншою кількістю відключень»,пояснює Іван Михайлович.

Також  енергетики просять з розумінням ставитись до ймовірних планових вимкнень на лініях, які супроводжуватимуть роботи, адже в результаті отримають сучасне,  якісне, безперебійне  електропостачання.

Додамо, у с.Солуків планують технічне переоснащення повітряних ліній класу напруги 0,4 кВ з застосуванням самоутримних ізольованих проводів від двох підстанцій. Це початковий етап масштабної реконструкції, яка охопить велику частину села. Заміна проводу стане початком реалізації проєктів будівництва нової ділянки лінії 10 кВ довжиною 0,94 км, п’ять розвантажувальних трансформаторних підстанцій та сімнадцять повітряних ліній 0,4 кВ загальною довжиною 9,596 км.