До Болехова прямує траурний кортеж: додому повертається МИЦАК Мирон Васильович

Просимо мешканців громади зустріти та віддати останню шану Герою. Колона виїде з Долинської лікарні 11 годині. Маршрут: вул. Б.Хмельницького – Болехів.

Сьогодні, 09 листопада, до Болехова привезуть тіло загиблого бійця МИЦАКА Мирона Васильовича, який героїчно боровся з підступним ворогом та віддав своє життя у бою за нашу Батьківщину, поблизу населеного пункту Яковлівка Бахмутського району Донецької області.
Прибуття траурного кортежу із загиблим до міста Болехова очікується орієнтовно об 11.00 год. Колона з тілом Героя рухатиметься зі сторони Долини.
Просимо болехівчан гідно зустріти та віддати останню шану українському воїну. Схиліть голову у скорботі та щиро помоліться за душу Героя, який віддав своє життя за кожного з нас з вами, за мирне небо над Україною, за щасливе майбутнє своїх рідних та близьких…
Болехівська громада у скорботі. Співчуваємо рідним і близьким. Щиро розділяємо біль втрати. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої людини, а слова підтримки допоможуть пережити страшне горе.
Вічна пам’ять і слава Герою!
Герої не вмирають…Слава Україні! Героям слава!