Безпека суспільства – це найголовніша мета пробації України

Днями старшим інспектором Долинського міськрайонного сектору пробації спільно з головним спеціалістом Долинського бюро правової допомоги, інспектором з ювенальної превенції Калуського РВП ГУНП в Івано-Франківській області проведена профілактична робота «Мої права та відповідальність за вчинки» з неповнолітньою особою та його батьками,  який потрапив в конфлікт з законом.

Захід проведений з метою формування у підлітка правової культури, загальнолюдських цінностей, дбайливого ставлення до свого життя. Під час заходу присутні  були ознайомлені із Конвенцією ООН про права дитини, розібрали які умови необхідні для захисту прав, проведені вправи «Відповідальність» (розгляд ситуацій), «Людина має обов’язки».

Як підсумок заходу з неповнолітнім  переглянули презентацію «Я маю право знати свої права».

Формування у неповнолітніх здатності вибирати правильну лінію поведінки в різноманітних життєвих ситуаціях немислиме без правового виховання. Тому, одним із головних завдань суспільства – вчити, аналізувати та розвивати вміння оцінювати свою поведінку і виховувати бажання здiйснювати достойнi вчинки.

Інформує: старший інспектор Долинського міськрайонного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області, майор внутрішньої служби Інна Москальчук