«Бережіть життя – не ступайте на лід!» – наголошують рятувальники

Спеціалісти Долинського районного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області закликали громадян бути обачними та уникати виходу на тонку кригу.

Любителі зимової рибалки і безтурботні діти – ось ті, хто найчастіше стають жертвами підступного тонкого льоду. Нехтуючи запобіжними заходами, вони виходять на кригу, тим самим піддаючи своє життя небезпеці.

Останніх кілька днів температура повітря підвищилась до плюсових позначок, товщина льоду на водоймах, відповідно, стрімко зменшується. Вихід на лід за таких умов є досить небезпечним. Проте у місцевих рибалок сезон зимової риболовлі триває.

Рятувальники провели серед них інформаційну роботу щодо попередження нещасних випадків. А щоб інформація запам’яталась вручили листівки інформаційного і застережливого характеру.

Під час профілактичного заходу, з’ясувалося, що любителі зимової риболовлі усвідомлюють, наскільки небезпечним може бути перебування на льоду, але однаково, йдуть рибалити. Та при цьому переконують, що суворо дотримуються усіх пересторог, а також знають як діяти при рятуванні людей на воді. Хоча навіть мотузка є не у кожного – група працівників ДСНС  переконалася, що лише досвідчені рибалки, йдучи на риболовлю, завжди беруть з собою мотузку та палицю.

Рятувальники закликають не ризикувати своїм життям і не виходити на лід, а взагалі обходити вкриті льодом ріки, канали, озера.

Відео: https://youtu.be/GnWZMCDBBes