Анонсуємо, повідомляємо, запрошуємо

КАЛЕНДАР ПОДІЙ І ДАТ
16 листопада – День працівників радіо, телебачення та зв’язку
17 листопада – День студента, День працівників сільського господарства
19 листопада – День працівників гідрометеорологічної служби
21 листопада – День Гідності та Свободи            

АНОНСУЄМО
17 листопада
11:00 година – І сімейний турнір “Шахова родина – 2019”

Запорукою зростання майстерності юних шахістів є підтримка їхніх батьків. Якщо батьки грають вдома шахи та заохочують до гри своїх дітей, то з великою долею ймовірності можна стверджувати, що така дитина зберігатиме інтерес до занять шахами,  швидко буде прогресувати в грі, здобувати рейтинг, розряди, перемоги, вигравати турніри районного, обласного, національного а можливо й міжнародного рівнів.

З метою залучення батьків юних вихованців гуртка “Біла тура” до гри в шахи підлітковий клуб “Прометей” започатковує І сімейний шаховий турнір “Шахова родина – 2019”.

Турнір “Шахова родина – 2019”  відбудеться в приміщенні ПК “Прометей” (вул. Чорновола, 18). До участі у шаховому турнірі запрошуються команди. Склад команди — 2 учасники, які мають прямий родинний зв`язок з юним шахістом:  тато, мама, дідусь, бабуся. Турнір відбудеться за командною швейцарською системою в 7 турів. Контроль часу: 10 хвилин на партію + 5 секунд на хід.

Запрошуємо вихованців клубу та їхніх батьків до участі в турнірі!

о 14:00 годині, Долинська центральна районна бібліотека – «Революція Гідності: згадаймо головне»

Лише шість років минуло від початку буремних подій на Майдані Незалежності у Києві, які дали поштовх рухові по всій нашій країні. То був важкий іспит для України, але народ продемонстрував свою єдність, європейськість, гідність і прагнення до свободи.

До Дня Гідності та Свободи в залі абонементу буде організовано книжкову експозицію «Революція Гідності: згадаймо головне». В експозиції буде представлено документи про трагічні події кінця листопада 2013-го – лютого 2014 року, що увійшли в історію України як Євромайдан або Революція Гідності. Виставка діятиме з 18 листопада.

А 17 листопада о 14:00 годині учасники клубу «Золота осінь та всі бажаючі можуть взяти участь у перегляді та обговоренні документального фільму «Жіночі обличчя революції».

о 14:30 годині у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться презентація каталогу «Майстри декоративно-ужиткового мистецтва».

У каталозі поєднано відомості про 28 майстрів народних ремесел Долинського краю, що водночас були авторами персональних виставок музею та учасниками щорічного фестивалю «Бойківського меду та ремесел».

Відвідувачі заходу також будуть мати можливість відвідати виставку «Творчість майстрів долинського краю» та ближче познайомитися з мистцями, імена, яких ввійшли до Каталогу.

Щиро запрошуємо всіх, хто цікавиться мистецтвом рідного краю!

22 листопада о 17:30 та 20 годині, міський Будинок культури – «Вар’яти-шоу»

Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули – на глядачів чекає 2-годинна програма від “Вар’яти-шоу”. Найвище визнання роботи артиста – повні зали. Разом з глядачами “Вар’яти” створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти. Тож пориньмо у святкову атмосферу разом з “Вар’яти-шоу”.
Гостинно запрошуємо і чекаємо Вас!