Анонс чергової 6 сесії  Долинської міської ради

Пленарне засідання відбудеться  25 лютого 2021 року і розпочнеться о 10.00 годині.  На порядок денний буде внесено 36 питань основних:

 1. Про комунальне підприємство «Центр надання соціальних послуг Долинської міської ради».
 2. Про програму міграційної політики та здійснення заходів щодо надання адміністративних послуг у сфері громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб на 2021-2025 роки.
 3. Про виконання програми підтримки діяльності ГО «Дружня лапа» в питанні регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 рік.
 4. Про програму культурно-мистецьких заходів відділу культури Долинської міської ради на 2021 рік.
 5. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Белеївської сільської ради.
 6. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Великотур’янської сільської ради.
 7. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Геринської сільської ради.
 8. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Гошівської сільської ради.
 9. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Княжолуцької сільської ради.
 10. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Надіївської сільської ради.
 11. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Новичківської сільської ради.
 12. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Оболонської сільської ради.
 13. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Підберезької сільської ради.
 14. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Рахинянської сільської ради.
 15. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Тростянецької сільської ради.
 16. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Тяпчанської сільської ради.
 17. Про прийняття Долинською міською радою майна, активів від Яворівської сільської ради.
 18. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 №23-3/2020 «Про програму підтримки надання населення медичних послуг у 2021 році».
 19. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 № 35-2/2020 «Про бюджет Долинської міської територіальної громади на 2021 рік».
 20. Про виконання міського бюджету за 2020 рік.
 21. Про участь проєкту «Нове будівництво корпусів Долинського природничо-математичного ліцею на вул. Чорновола 6А в м. Долина Івано-Франківської області. Перша черга будівництва – фізкультурно-спортивний корпус» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2022 рік.
 22. Про участь проєкту «Реконструкція частини будівлі колишньої котельні під влаштування оздоровчого центру на вул. Грушевського, 26-Б в м. Долина Івано-Франківської обл. Коригування» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2022 рік.
 23. Про участь проєкту «Реконструкція будівлі спортивного павільйону по вул. Степана Бандери 1Б в м. Долина» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2022 рік.
 24. Про участь проєкту «Капітальний ремонт проспекту Незалежності в м. Долина» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2022 рік.
 25. Про присвоєння назви вулиці у товаристві садоводів-городників «Газовик» у с. Княжолука.
 26. Про внесення змін в рішення міської ради від 04.09.2014. № 1680-50/2014 «Про положення про порядок присвоєння поштової адреси, найменування або перейменування площ, проспектів, вулиць, провулків, майданів, скверів, парків розташованих на території міста Долини».
 27. Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у центральній частині м. Долина.
 28. Про намір передачі майна в оренду по вул. Антоновича, 21.
 29. Про намір передачі майна в оренду по вул. Степана Бандери, 10.
 30. Про внесення змін до складу виконавчого комітету міської ради.
 31. Про доповнення Переліку адміністративних послуг, які надаються у Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради та у віддалених робочих місцях адміністраторів
 32. Про план роботи міської ради на 2021 рік
 33. Про Положення про використання коштів Фонду міської ради на виконання депутатських повноважень та повноважень міського голови.
 34. Про надання адресної грошової допомоги.
 1. Про звернення щодо підтримки прийнятому Верховною Радою України закону «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».
 2. Про внесення змін до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Долинського наукового ліцею-інтернату Долинської міської ради Івано-Франківської області.

Відтак, відділ містобудування та архітектури міської ради  представить до розгляду  три містобудівні питання, а відділ земельних ресурсів ­ понад 200 питань земельних,  з яких значну кількість стосовно суб’єктів господарювання, рішень про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо інвентаризації; зміни цільового призначення та про затвердження проєктів відведення, розгляду клопотань від суб’ктів господарювання, що стосуються оренди.

Значна частина питань  стосується приватної власності жителів Долинської громади, зокрема: про дозволи  на технічну документацію та її затвердження; про затвердження проєктів  відведення та розгляд звернень.

Зазначимо, що всі питання порядку денного були детально вивчені, обговорені, з пропозиціями і доповненнями   внесені до протоколів постійних профільних комісій: з питань землекористування та земельних відносин; мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, охорони здоров’я, соціального захисту, законності та правопорядку; з питань освіти, культури, національного і духовного відродження, туризму, фізичної культури та спорту; з питань майна та власності, житлово-комунального господарства та благоустрою; з питань  підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури; з питань бюджету та фінансів.
Окрім того,  в підсумок  засідання, традиційно, будуть  заслухані і розглянуті питання  різного.