Анонс чергової 17 сесії Долинської міської ради

Чергова 17 сесія Долинської міської ради відбудеться у четвер, 9 липня о 10.00 год.

До порядку денного внесено близько основних 25 питань. На початку засідання присутні заслухають інформацію від медиків та епідеміологів про заходи щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусу на території Долинської міської об’єднаної громади. Також буде буде заслухано інформацію про наслідки підтоплень та паводків на території Долинської ОТГ та роботи щодо їх подолання.
Серед важливих на розгляд депутатів запропоновано питання:
«Про участь проєкту «Капітальний ремонт проспекту Незалежності в м. Долина» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік», «Про участь проєкту «Реконструкція частини будівлі колишньої котельні під влаштування оздоровчого центру на вул. Грушевського, 26-Б в м. Долина Івано-Франківської обл. Коригування» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік», «Про участь проєкту «Реконструкція будівлі спортивного павільйону по вул. Степана Бандери 1Б в м. Долина» у конкурсному відборі проєктів Державного фонду регіонального розвитку на 2021 рік».

Окрім цього, прийматимуть рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019. № 384-11/2019 «Про міський бюджет об’єднаної територіальної громади на 2020 рік» та ряду питань стосовно ставок, пільг і податків: «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про транспортний податок, який справляється на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади», «Про встановлення ставок туристичного збору на території Долинської міської об’єднаної територіальної громади».

Не менш важливим для мешканців Долинської ОТГ є також питання «Про покладення обов’язків із вчинення нотаріальних дій на в.о. старост об’єднаної територіальної громади».

З-поміж іншого депутати заслухають звіти начальників управлінь відокремлених структурних підрозділів Долинської міської ради. На черзі також 15 містобудівних і близько 60 земельних питань.