“Активні парки – локації здорової України”

В рамках програми Президента України “Здорова Україна” в м. Долина презентували проект “Активні парки – локації здорової України”. Мета – організація оздоровчої активності та створення умов для покращення тривалості життя активного населення.
У міському парку було людно, драйвово і по-спортивному весело. І причина для цього була неабияка – презентували локації для активних занять фізичною культурою і спортом. На презентацію завітали начальник управляння спорту Івано-Франківської ОДА Орест ОКЛІЄВИЧ, заступник начальника управління Костянтин ЛИСЕЙКО, вихованці коледжу фізичного виховання НУФВСУ та викладач коледжу Василь ГРИНЮК.
 
З приємністю зустрічали гостей заступник міського голови Тарас ОГЛАБ’ЯК начальник відділу молоді та спорту Роман ЛОПУХ, директор КЗ «Долинський МЦ КСТ» та координатор програми у нашому місті Юлія АНТОНІВ, Заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби, дворазовий учасник Олімпійських ігор, Почесний громадянин міста Долина Олександр ЧЕРНЕЦЬКИЙ, тренери-викладачі та вихованці Долинської ДЮСШ.
Всі учасники заходу провели загальну руханку, а студенти коледжу продемонстрували присутнім спортивні вправи, які можна виконувати на різних локаціях в залежності від фізичної підготовки та можливостей. Відтепер кожен відвідувач парку може з легкістю займатися спортом на даних локаціях, використавши для цього QR-код, який є на інформаційних табличках, поряд з майданчиком.
“Молоді вкрай необхідно вести здоровий уклад життя, бо недаремно кажуть – у здоровому тілі, здоровий дух. Чи бути здоровим – вирішуєш ти! Адже здоров’я – це найцінніший людський дар, який не повинен бути даремно загублений людиною. Вести здоровий спосіб життя – це вміння цінувати та зберігати те, що маєш. Дуже корисно проводити такі спортивні заходи, бо вони згуртовують і стимулюють молодь до проведення здорового дозвілля“, – зазначив заступник міського голови Тарас ОГЛАБ’ЯК.
На завершення зустрічі Орест ОКЛІЄВИЧ передав спортивний інвентар координатору програми, який в майбутньому буде використовуватись для занять фізичною культурою.
“Запрошуємо стежити за анонсами майбутніх спортивних подій. ОБіцяємо, буде цікаво! Дякуємо нашим гостям і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей на спортивних локаціях!”, – підсумувала директор КЗ «Долинський МЦ КСТ» та координаторка програми у нашому місті Юлія АНТОНІВ.