Актуальні питання та шляхи вирішення: проведено нараду із старостами округів

Сьогодні заступник міського голови Роман Ісайчук  провів робочу координаційну нараду з старостами старостинських округів за участю директора КП  «Комунгосп» Володимира Бойківа та начальника відділу реєстраційних процедур та оформлення паспортів Долинського ЦНАПу Андрія Маївського.

У підсумку:

  • Розглянуто необхідність забезпечення якісною комп’ютерною технікою адміністраторів віддалених робочих місць старостинських округів. З метою огляду наявної техніки та їх характеристик в деякі населені пункти виїдуть фахівці комп’ютерних технологій і зроблять відповідний аналіз.
  • Начальником відділу реєстраційних процедур та оформлення паспортів Долинського ЦНАПу  Андрієм Маївським проведено інформативну роботу для старост у частині видачі різних видів довідок та їх оформлення, оплати за послуги.
  • Виокремлено першочергові господарчі справи, зокрема необхідність заміни ламп вуличного освітлення в селах громади;
  • Обговорено пропозицію ймовірного залучення підрядних організацій для обслуговування громади в питанні заміни ламп та світильників вуличного освітлення . Як результат – питання вивчатимуть докладніше.
  • У зв‘язку із збільшенням обсягу господарських робіт у селах громади, обговорили необхідність на місцях працівників з благоустрою та потребу покосу трави на кладовищах, інших громадських територіях.

Питання, які потребували додаткового вивчення, невдовзі розглянуть повторно, відтак, обговорять  під час чергової наради за участю заступників, фахівців комп’ютерних технологій, старост, адміністраторів.