30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Книгозбірні – це духовні світлиці віри, надії, любові та мудрості. В нашій громаді діють 22 бібліотеки, з них – 2 дитячі та 1 бібліотека сімейного читання.
Сьогодні бібліотечна сфера переживає непрості часи реформ і трансформацій. Але поряд з комп’ютерними технологіями та новаціями книга й надалі залишається класичним джерелом інформації, фундаментом освіти, культури, просвітництва.
Щиро вітаю бібліотекарів з професійним святом. Нехай ваша працьовитість та високий професіоналізм допоможуть зберігати й примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашої рідної Долинщини!
Цей день є особливим і для читачів. Адже без них бібліотеки не мали б жодного смислу й призначення. Бажаю вам цікавих книг і авторів, змістовного проведення вільного часу в бібліотечних клубах зі інтересами чи гуртках, спілкування та особистісного розвитку і зростання.
Напередодні професійного свята завітав до центральної публічної бібліотеки, побував у особливій атмосфері світла і духовності. – інформує міський голова Іван ДИРІВ.