25 жовтня голова міський голова Іван ДИРІВ провів розширену апаратну нараду

У роботі наради взяли участь секретар міської ради Віктор ГОШИЛИК, заступники міського голови Алла ШЕВЧЕНКО, Віктор ГРОМИШ, Іван ПАСТУХ, Тарас ОГЛАБ’ЯК, керуючий справами виконавчого комітету Роман МИХНИЧ, керівники структурних підрозділів, управлінь та відділів виконавчого апарату міської ради.

Нарада розпочалась із інформації про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем ради, заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Відповідне розпорядження міський голова підписав 21 жовтня.

Повноваження міського голови передбачені ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Обов’язки розподілено наступним чином:

  • ГОШИЛИК Віктор Іванович здійснює керівництво відділом забезпечення діяльності ради. Організовує складання поточних і перспективних планів роботи міської ради; підготовку матеріалів для розгляду на сесії міської ради. Координує роботу з  політичними  партіями,  громадськими  організаціями  (в т. ч. учасників бойових дій), правоохоронними органами. В разі тимчасової відсутності міського голови здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені.
  • ГРОМИШ Віктор Васильович спрямовує та контролює роботу: управління економіки; відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та реінтеграції ветеранів; відділу інвестицій та туризму управління туризму та проектної діяльності; відділу містобудування та архітектури; відділу державного архітектурно-будівельного контролю. Контролює та спрямовує, а у разі прийняття відповідного рішення очолює: конкурсну комісію з відбору виконавців робіт із землеустрою та оцінки земель на конкурентних засадах; роботу з питань дотримання зобов’язань щодо плати за нерухомість та землю.Координує, організовує та контролює: роботу з питань мобілізації.
  • ОГЛАБ’ЯК Тарас Ігорович спрямовує та контролює роботу: відділу культури; відділу молоді та спорту; КП «Долинські ринки»; КП «Долина – Інвест». Координує, організовує та контролює роботу: з старостинськими округами та старостами; з будівництва, капітального та поточного ремонтів, реконструкції об’єктів інфраструктури в населених пунктах територіальної громади.
  • ПАСТУХ Іван Іванович спрямовує та контролює роботу: управління житлово-комунального господарства; управління благоустрою та інфраструктури; КП «Комунгосп»; КП «Водоканал». Контролює та спрямовує, а у разі прийняття відповідного рішення очолює: комісію з житлових питань; адміністративну комісію.
  • ШЕВЧЕНКО Алла Вікторівна спрямовує та контролює роботу: управління освіти; КНП «Центр первинної медичної допомоги»; КНП «Долинська багатопрофільна лікарня»; Центр професійного розвитку педагогічних працівників; Інклюзивно-ресурсний центр. Координує, організовує та контролює роботу: Служби у справах дітей; з питань охорони здоров’я.
  • МИХНИЧ Роман Володимирович спрямовує та контролює роботу: управління технічного та інформаційного забезпечення; управління надання адміністративних послуг; управління правового і кадрового забезпечення; відділу земельних ресурсів; відділу соціальної політики; КЗ «Центр надання соціальних послуг». Координує, організовує та контролює роботу: з питань розробки та впровадження системи управління якістю у виконавчих органах Долинської міської ради; з реформування системи громадського транспорту; з питань впровадження електронного врядування. У разі прийняття відповідного рішення єголовою конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Долинської міської ради.

Підбиваючи підсумки, міський голова окремо наголосив на діяльності КП «Водоканал». Недавно підприємство повідомляло про  намір здійснити зміну діючих тарифів у 2022 році на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення. На цю тему заступниками Іваном ПАСТУХОМ та Віктором ГРОМИШЕМ буде проведено громадські слухання.

Секретар міської ради Віктор ГОШИЛИК нагадав  присутнім про механізм формування бюджету на 2022 рік. Окремо наголосив на обовя’зковості знання Регламенту міської ради та дотримання термінів подання проєктів рішень та програм для розгляду на сесіях. Адже саме програми є складовими при складанні бюджету громади на 2022 рік. До 15 грудня 2021 року необхідно оприлюднити План прийняття регуляторних актів у 2022 році, тому до 1 листопада всі необхідні проєкти рішення мусять бути погоджені до розгляду вже на наступній сесії. Також триває збір пропозицій до Плану роботи на 2022 рік.

До присутніх також звернулись заступники міського голови. Кожен коротко висловився стосовно своїх обов’язків. Зокрема, Алла ШЕВЧЕНКО поінформувала про те, що частину обов’язків, згідно попереднього розподілу знято. Відтак, вона більше не контролює роботу відділу культури та сферу соціального захисту. Окремо заступниця наголосила: «Будемо на такому рівні співпрацювати, на якому нас голова хотів би бачити».

Віктор ГРОМИШ звернувся до керівників структурних підрозділів з проханням максимально швидко подавати Проєкти рішень та Програми, адже Програма розвитку буде писатись саме на базі поданих показників.

Іван ПАСТУХ коротко розповів про той блок, котрий буде очолювати згідно розпорядження міського голови. За три робочі дні на посаді заступника вже провів ряд зустрічей та з ознайомчою метою здійснив об’їзд підзвітних  господарств. Адресував керівникам комунальних підприємств: «Хотів би, щоб ми виходили з тих комфортних умов і починали швидше трошки рухатися і працювати». Звертаючись до присутніх: «Всі ми керівники, і всі ми відповідальні за свої підрозділи. Всім бажаю порозуміння, витримки і я думаю, що єдиною командою ми зробимо все заплановане».

Тарас ОГЛАБ’ЯК в першу чергу наголосив тим відділам, які перебувають у підпорядкуванні, що потрібно подати програми для включення до проєкту бюджету та висловив сподівання на добру співпрацю.

Наступним розглянули питання проєкту бюджету на 2022 рік. Що потрібно для того, щоб розпочати новий бюджетний рік вчасно, з новими цілями і задачами, доповіла Світлана ДЕМЧЕНКО. Начальниця фінансового управління наголосила – для того , щоб зрозуміти потреби і можливості, фахівці управління очікують від розпорядників бюджетні запити. На сьогодні поступило лише  9 із 36.

Наприкінці наради виступила начальниця відділу кадрового забезпечення Катерина ОЛІЙНИК. В першу чергу привітала із побажаннями плідної і результативної праці на благо громади тих, хто влився в колектив. Присутнім нагадала про дисципліну та відповідальність, про порядок і терміни при оформленні відпусток та лікарняних.Також наголосила на необхідності дотримання Кодексу етичної поведінки.

Наприкінці наради Іван ДИРІВ  надав доручення заступникам у найкоротші терміни провести  профільні наради  для вивчення проблемних питань.

Відтак, дав ряд доручень в робочому порядку.