Керівництво міської ради

Секретар міської ради – Гошилик Віктор Іванович

Гошилик Віктор Іванович

Народився 08.02.1965 року в м. Долина.

Освіта вища:

1984 р. – Чернівецький текстильний технікум

1992 р. – Херсонський індустріальний інститут

2004 р. – Івано-Франківський національний університет нафти і газу (магістр державного управління)

Секретар Долинської міської ради з 25.05.2006 р.

каб. №33 тел. +38 (03477) 27033

В разі тимчасової відсутності міського голови здійснює повноваження міського голови, якщо вони не покладені на одного із заступників міського голови. В разі неможливості виконання міським головою своїх повноважень здійснює повноваження міського голови. Забезпечує підготовку сесій міської ради і питань, що вносяться на її розгляд, доведення рішень міської ради до виконавців, організовує контроль за їх виконанням. Координує діяльність постійних комісій міської ради, сприяє організації виконання їх рекомендацій. Відає питаннями планування бюджету та фінансування, фізичної культури, спорту та туризму. Координує і контролює роботу працівників, що займаються питаннями організаційного забезпечення діяльності ради, роботи зі зверненнями громадян. Очолює конкурсну комісію по заміщенню вакантних посад.

Заступник міського голови – Гаврилків Руслана Ігорівна

Гаврилків Руслана Ігорівна

Народилася 01. 01. 1978 року в м. Долина.

Освіта вища:

2001 – Український державний лісотехнічний університет (спеціальність «містобудування», спеціалізація «Ландшафтна архітектура»)

Заступник Долинської міської ради міського голови з 01. 08.2015 р.

каб. №4 тел. +38 (03477) 27037

В разі тимчасової відсутності міського голови та секретаря ради, або неможливості виконання ними своїх обов’язків з інших причин здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені. Веде питання житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища, благоустрою та безпеки громадян. Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян. Координує та контролює діяльність комунальних підприємств міста в галузі житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. Координує та контролює діяльність комунальних підприємств житлово-комунального господарства міста.

 

Заступник міського голови – Громиш Віктор Васильович

Народився 14.06.1972 року в м. Долина.

Освіта вища:

1994 р. – Львівський торговельно-економічний інститут (спеціальність “інженер-економіст”)

2019 р. – академія  державного управління при Президентові України (спеціальність “публічне управління та адміністрування”)

Заступник  голови Долинської міської ради з 20.01.2020 р.

каб. №46 тел. +38 (03477) 27036

Веде питання земельних ресурсів, інвестицій та туризму Долинської ОТГ.

 

Заступник міського голови – Жовнір Ігор Михайлович

Жовнір Ігор МихайловичНародився 18.05.1958 р. в м. Долина.

Освіта вища:

1980 – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Заступник міського голови з 14.05.2002 р.

Каб. №35 тел. +38 (03477) 27031

 

В разі тимчасової відсутності міського голови та секретаря ради, або неможливості виконання ними своїх обов’язків з інших причин здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені. Відає питаннями промисловості, містобудування та архітектури, торгівлі, перевезень міським транспортом, побутового обслуговування, приватизації державного та комунального майна, квартирного обліку. Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян. Координує і контролює роботу працівників, що займаються питаннями обліку та приватизації державного та комунального майна, торгівлі та пасажирських перевезень, містобудування та архітектури. Координує та контролює діяльність комунального підприємства «Долинські ринки».

Заступник міського голови – Смолій Володимир Васильович

Смолій Володимир Васильович

Народився 11.06.1986 р. в м. Долина.

Освіта вища:

2008 – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу.

Заступник міського голови з 01.03.2013 р.

Каб. №43 тел. +38 (03477) 27007

 

В разі тимчасової відсутності міського голови та секретаря ради, або неможливості виконання ними своїх обов’язків з інших причин здійснює повноваження міського голови, якщо вони на нього покладені. Відає питаннями планування соціально-економічного розвитку та фінансово-господарської діяльності, впровадження та функціонування програмно-цільового методу в діяльності установ та підприємств що фінансуються з міського бюджету, залучення інвестицій, позабюджетних коштів технічної допомоги та державних цільових фондів і програм, сталого енергетичного розвитку, туризму, міжнародної та міжрегіональної співпраці, муніципального розвитку. Забезпечує роботу по розгляду звернень громадян, веде особистий прийом громадян.

 

Керуюча справами виконавчого комітету – Сапетна Світлана Олександрівна

Сапетна Світлана Олександрівна

Народилася 11.02.1970 року в м. Долина.

Освіта вища:

1992 – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

2006 – Івано-Франківський юридичний коледж.

Керуюча справами виконавчого комітету з 28.01.2008 р.

каб. №34 тел. +38 (03477) 27035

Забезпечує функціонування системи управління якістю відповідно до стандарту ISO 9001:2008. Веде питання організаційної, інформаційно-аналітичної та кадрової роботи, навчання кадрів, кадрового резерву; правового, матеріально-технічного забезпечення міської ради; розгляду звернень та прийому громадян; архівні справи; взаємодії з органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, політичними партіями і громадськими формуваннями, релігійними організаціями. Веде питання в галузі охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, підвищення ефективності роботи влади. Організовує підготовку засідань виконавчого комітету міської ради, постійних комісії міської ради. Відповідає за стан і якість діловодства, облік і звітність у виконавчому апараті міської ради, своєчасне доведення до виконавців документів, організовує через загальний відділ контроль за реалізацію документів (рішень, розпоряджень, листів), організовує систематичний аналіз і перевірку цієї роботи у виконавчому апараті міської ради, його відділах, архівне забезпечення документів. Забезпечує гласність у роботі виконавчого комітету міської ради, відповідає за висвітлення його діяльності через засоби масової інформації. Координує та контролює діяльність музею.