ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 17 серпня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровані 3880 вимушено переміщених осіб. 2 сім’ям з числа ВПО видали дитяче харчування і памперси.

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

Допомога нашим Захисникам – це можливість сказати: “Дякую…”

“Слів подяки незліченна кількість… Молимо Господа, щоб кожний захисник повернувся до рідного дому! Робимо все можливе, а іноді і на межі можливостей , щоб підтримати, допомогти та забезпечити наших Героїв. Запаси наших бійців 81-шої окремої аеромобільної бригади поповнились необхідним:
– крупи, макарони, згущене молоко, цукор, олія, печиво, солодощі, мед
– м’ясні, овочеві, фруктові консерви
– швидке харчування, набір посуду
– спальні мішки, шкарпетки
Дякуємо щиро всім нашим захисникам та захисницям. Ви наближаєте нашу перемогу, а ми стоїмо міцним тилом за вами”, – йдеться у дописі на офіційній сторінці Долинського міського голови Івана ДИРІВА.