ІНФОРМАЦІЯ З ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ МІСЬКОГО ГОЛОВИ – 15 серпня 2022 року

ВИМУШЕНІ  ПЕРЕСЕЛЕНЦІ

Надаємо прихисток в громаді жінок, дітей, людей старшого віку. Не приймаємо військовозобов’язаних чоловіків від 18 до 60 років.

Всіх прибулих просимо реєструватися для отримання статусу  внутрішньо  переміщених осіб в Центрі надання адміністративних послуг Долинської міської ради за адресою: м. Долина, вул. М. Грушевського, 18, телефон: (03477) 2-50-53.

Графік роботи ЦНАП:

Понеділок: 9:00 – 16:00 

Середа: 9:00 – 16:00

Четвер: 9:00 – 20:00

П’ятниця: 8:00 – 15:00

Субота: 8:00 – 15:00

Від початку війни  наша громада прихистила понад 5000 вимушених переселенців. На сьогодні зареєстровані 3869 вимушено переміщених осіб.

ПУНКТ ПРИЙОМУ ДОПОМОГИ

Гуманітарний штаб допомоги Долинської міської ради продовжує працювати та допомагати, передаємо для потреб Захисників все необхідне що можемо.

Від початку війни наша команда працює інтенсивно у декількох напрямках: допомога військовим та медикаментозне забезпечення, допомога евакуйованим до громади особам, гуманітарна допомога на схід, арт-терапія та робота з дітьми.

Наше завдання – оперативно і вчасно реагувати на всі запити.

Ранок кожного з нас починається з молитви за Воїнів, рідних, за усіх, кому тяжко, страшно і боляче

“І кожен ранок дякую військовим за можливість прокидатися у мирному місті та зустрічати в безпеці світанок. Щодня, йдучи в наш пункт допомоги українцям, відчуваю тепло і вдячність. Це мотивація. Ніхто не може собі дозволити втомитися, поки наші Воїни боронять нашу землю, життя, волю!  Турбуємось про наших Захисників та Захисниць, працюємо «на повну» в тилу. Бо кожен з них живе в надії на те, що коли йому потрібна буде допомога – її неодмінно нададуть. Цього разу – вантаж відправили для 53 ОМБР, що зараз на Донецькому напрямку, – інформує на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ. – Дай Боже їм сили, віри, сміливості, рішучості, згуртованості, кмітливості, везіння. І хай біля кожного стоїть Янгол-Охоронець, закриває своїми крилами. Ми чекаємо кожного нашого воїна живого і здорового! Кожного сина, брата, тата і друга чекають рідні вдома!

Допомагаємо військовим – наближаємо перемогу!

Пріоритетним напрямком надання допомоги завжди є наші військові – їхні потреби задовольняються першочергово та в максимально можливому об’ємі, – інформує на офіційній сторінці міський голова Іван ДИРІВ. – Так, сьогодні гуманітарний вантаж відправлено 102 окремій бригаді (79 батальйон, 2 рота). У складі допомоги продукти харчування. З почуттям неймовірної вдячності кожному, хто віддано боронить Батьківщину, тримаємо тил, працюємо, аби наші військовослужбовці були забезпечені всім необхідним. Якщо ми комусь зараз і довіряємо, то тільки вам, наші Захисники і Захисниці! Віримо в ЗСУ! Спільно наближаємо Перемогу!
ДЯКУЄМО, ЩО В ЦЕЙ СКЛАДНИЙ ЧАС МИ ЄДИНІ ЯК НІКОЛИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО, І НАША ГРОМАДА, БЕЗ СУМНІВУ, – ЯСКРАВИЙ ЦЬОМУ ПРИКЛАД.
ТРИВАЄ ЗБІР КОШТІВ

Для безготівкових благодійних пожертвувань з допомоги людям, які постраждали від російської агресії або беруть участь у боротьбі з російським окупантом організація «Благодійний Фонд Майдану»  відкрила рахунки:

https://bit.ly/3Km0R8p

Щиро дякуємо! Про всі кошти та їх використання буде згодом докладний звіт.

НАЙВАЖЛИВІШІ КОНТАКТИ І ПОСИЛАННЯ:

Бажаєте долучитись до патрулювання – телефонуйте: 0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

Маєте можливість допомогти матеріально чи працею – телефонуйте:

0 800 50 10 89 (Сектор оперативного реагування)

(03477) 2-70-44 (Відділ соціальної політики Долинської міської ради)

Читайте лише достовірну оперативну офіційну інформацію на наших ресурсах:

Офіційний веб-сайт:  https://dolyna.if.ua/

Спільнота міської ради: https://www.facebook.com/groups/dolyna.if.ua/

Офіційна сторінка міського голови: https://www.facebook.com/ivan.dyriv

Всю працю і зусилля спрямовуємо для перемоги.

Слава Україні та її Збройним Силам!