II Міжнародний фестиваль гумору та сатири “Весела копиця”- 2019

Фото Р. Шимковича, Г. Максимів

***

7 липня, окрім відзначення   давніх купальських традицій  і  вшанування традиційного християнського  празника Івана Хрестителя, містяни відсвяткували II Міжнародний фестиваль гумору та сатири “Весела копиця”. Подія відбулася в міському Будинку культури, що на проспекті Незалежності, за організації Долинської міської ради та комунального закладу “Долинський міський центр культури, спорту та туризму”.

Джерелом хорошого настрою гостей стали відомі сатирики, неперевершені майстри слова та «терті калачі» гумору: Володимир Пушкар, Ігор Чепіль, Микола Савчук, Григорій Драпак, гурт “Батяри” та наймолодший, проте не менш харизматичний сміхотворець Іванко Пророчук. Вони веселили долинян гуморесками, анекдотами й постановками, ідеї для яких, як зізнаються, черпали з повсякденного життя. Неймовірну атмосферу безмежного позитиву та справжнього свята допомогли створити спеціальні гості фестивалю, а саме: зразковий ансамбль бального танцю “Натхнення” Районного Народного дому  під  орудою Анни Бойко, фольк-синтез гурт “Брацарі” та кавер-група “Happy Band”.

Запальні танки перших та вміле поєднання традиційної української пісні із зовсім новим, сучасним звучанням останніх бадьорили гостей та стали родзинкою дійства.

Керували  гумористичним мистецьким видовищем харизматичні й енергійні ведучі Галина Курус та Михайло Мельникович.

Команді організаторів та учасників свята вдалося зібрати аншлаг і розділити з усіма охочими ідею популяризації справжнього українського гумору.